Dramat Young Leosi. Przez chorobę musi korzystać z inhalatora. Wydała oświadczenie ws. stanu zdrowia

Young Leosia

Young Leosia

Young Leosia ma problemy ze zdrowiem. Trafiła pod inhalator. Tym samym musiała zrezygnować z zagrania koncertu.

23-letnia Young Leosia to pochodząca ze Szczecina raperka. Ukończyła  IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w tym mieście. Uczyła się też w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej. Początkowo pracowała jako DJ-ka w klubach muzycznych. Jej talent do wykonywania muzyki rap odkrył wokalista o pseudonimie Żabson.

W 2020 roku zadebiutowała z singlem Wyspy. Kolejną jej piosenką było Ulala, którą wykonała z Żabsonem, Beteo Boruccim. Ogólnopolską popularność przyniósł jednak dopiero utwór pt. Szklanki – zdobył on dwukrotną platynową płytę! Szklanki Jungle Girl zwiastowały pierwszą płytę Young Leosi. Album Hulanki miał premierę pod koniec września bieżącego roku.

Debiutancka płyta raperki dobiła do 1. miejsca zestawienia OLiS. Nagrania osiągnęły status złotej płyty. Na album dograł się Żabson i inna młoda raperka – Oliwka Brazil.

Sukces płyty sprawił, że Young Leosia zaczęła intensywnie koncertować. Niestety, ale musiała nieco zmienić swoje plany. Właśnie odwołała koncert w Warszawie.

Young Leosia odwołała koncert. Dlaczego?

Young Leosia o podjętej przez siebie decyzji poinformowała wczoraj na Instastory. Ma ona związek z jej chorobą. Artystka przekazała fanom:

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać wam najlepszego show na jakie zasługujecie jutrzejszego wieczoru w warszawskiej Progresji, dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść ten koncert na 15.12.2021.

Poradziła też fanom, co mają teraz zrobić:

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a jeśli komuś nie odpowiada nowy termin, to może dokonać zwrotu za pośrednictwem bileterii Going.

Na koniec zapowiedziała:

Mam nadzieję szybko stanąć na nogi i nie mogę się już doczekać na „Hulanki” z Wami 15.12.

Później dodała filmik, na którym siedziała z nebulizatorem na ustach. Nawet w chorobie nie opuścił jej dobry humor. Pokazała fanom symbol pokoju i podpisała wideo:

Co jak co, ale mam najbardziej swagowy nebulizator w mieście.

Nebulizator służy do podawania pacjentowi płynnych leków w postaci rozpylonej mgiełki. Niestety, nie wiadomo, na co dokładnie zachorowała Young Leosia. Życzymy powrotu do zdrowia!

W galerii załączyliśmy kilka zdjęć raperki. Dziewczyna postawiła na oryginalność. Przefarbowała włosy na różowo, pokryła całe ciało tatuażami i ubiera się w streetwearowe marki. Jak oceniacie image przyjęty przez 23-latkę? Podoba się wam jej styl?


Young Leosia jest chora

Young Leosia jest chora

Young Leosia jest chora

Young Leosia jest chora

Young Leosia jest chora

Young Leosia jest chora

Komentarze

 • Gość pisze:

  od fajek się załatwiła tak

 • Aaa pisze:

  Tak się kończy jak za koncertowanie zabiera się program z komputera… Myślała, że śpiewanie na koncertach to to samo co dj-ka lub nagrywanie na 50 taków, a tu upsss potrzeby warsztat, technika i obycie koncertowe.

 • Gość pisze:

  Zdrowia życzę

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko rano wjeb..ł mi przed r..j autem grubas potem w kolejke 2 baby a na koniec kucharz napluć do kebsa takie 5 min rano moźe spierdol..ć cały dzień ale grunt to mecz ligi mistrzów a potem wieczorny masaz jaja jaja blah blah blah i tó tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×