TVP szykuje w „You Can Dance” niespodziankę dla Edyty Górniak. Diwa nie powstrzyma emocji, gdy to zobaczy

You Can Dance-Nowa Generacja

You Can Dance-Nowa Generacja

You Can Dance podbija serca widzów. W kolejnym odcinku ponownie zobaczymy, jak dzieci dają wspaniałe popisy na parkiecie. W programie pojawi się też piękna niespodzianka dla Edyty Górniak. 

You Can Dance debiutował na antenie kilka lat temu. Format po raz pierwszy pojawił się w stacji TVN. Cieszył się sporą oglądalnością i otworzył drogę do kariery wielu młodym zdolnym osobom. Wśród nich była między innymi Ida Nowakowska. Sama najpierw występowała na scenie, a później zasiadła za jurorskim stołem. W 2016 roku program zakończył nadawanie, a tej jesieni ponownie wrócił na szklany ekran. Taneczne show od kilku tygodni możemy oglądać w TVP. Tym razem jednak o zwycięstwo walczą najmłodsi. Swoje umiejętności przed widzami i jury pokazują dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Już od pierwszego odcinka wznowione po latach show cieszy się sporą oglądalnością. Nie brakowało też dzieci, które chciały zaprezentować się przed większą publicznością i zdobyć główną nagrodę.

You Can Dance – Nowa Generacja. Niespodzianka dla Edyty Górniak

Za nami już kilka odcinków programu, który przyciąga przed telewizory ogromną widownię. W niedziele tuż po Teleexpressie zostanie wyemitowana kolejna odsłona show. Tym razem najmłodsi zatańczą do największych hitów z Eurowizji. Muzycznym gościem specjalnym będzie światowa sława ze Szwecji – Frans. Był on reprezentantem tego kraju w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016. A także laureatem nagrody Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festiwal w 2019 roku.

Na backstageu oprócz Roksany Węgiel, która zawsze wspiera uczestników, pojawi się także Edyta Herbuś, która jest zwyciężczynią tanecznej Eurowizji. To jednak nie koniec wielkich niespodzianek. Młodzi tancerze zatańczą do największych przebojów konkursu a wśród nich usłyszymy między innymi piosenkę Edyty GórniakTo nie ja byłam Ewą. Gwiazda reprezentowała nasz kraj w 1994 roku, zdobywając drugie, historyczne miejsce. Żaden z wykonawców w kolejnych latach nawet nie zbliżył się do tej lokaty. Trzeba przyznać, że dla wokalistki będzie to wzruszająca niespodzianka.

Ponadto na scenie pojawi się też Sara Egwu James, która już w grudniu będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior, która tym razem odbędzie się w Paryżu. Wokalistka zaśpiewa utwór Somebody, z którym pojawi się na francuskiej scenie. Oglądacie You Can Dance – Nowa Generacja?


Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski, Augustin Egurrola na konferencji prasowej You Can Dance - Nowa generacja

Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski, Augustin Egurrola na konferencji prasowej You Can Dance - Nowa generacja

Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Niezapomniane kreacje polskich gwiazd na Eurowizji: Edyta Górniak, Eurowizja 1994

Niezapomniane kreacje polskich gwiazd na Eurowizji: Edyta Górniak, Eurowizja 1994

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×