„You Can Dance – Nowa Generacja”. Do obsady właśnie dołączyła kolejna wielka gwiazda! Ida Nowakowska nie poprowadzi show sama

You Can Dance - Nowa Generacja

You Can Dance - Nowa Generacja

Nagrania do You Can Dance - Nowa Generacja już trwają. Prowadzącą program została Ida Nowakowska, która na tańcu zna się jak nikt. Okazuje się, że będzie miała doskonałe wsparcie. Dołączy do niej kolejna wielka gwiazda. 

Taneczne show You Can Dance przez wiele lat podbijało serca fanów. Program do 2016 roku był nadawany na antenie TVN. Po kilku latach ponownie wraca na wizję, jednak teraz pojawi się w Telewizji Publicznej. Format został nieco zmieniony i jego bohaterami będą dzieci w wieku 8-13 lat, którzy będą mieli okazję zaprezentować się przed szerszą publicznością i pokazać co potrafią na parkiecie.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, kto pojawi się w obsadzie reaktywowanego programu. W jury zasiądą: Agustin Egurrola, Misha Kostrzewski i Klaudia Antos. Prace na planie trwają od jakiegoś czasu, co możemy obserwować na kolejnych zdjęciach, które trafiają do sieci. Główną prowadzącą show została świeżo upieczona mama, czyli Ida Nowakowska. Okazuje się, że będzie miała wsparcie.

Roksana Węgiel została współprowadzącą You Can Dance -Nowa Generacja

Roksana Węgiel to jedna z najmłodszych i jednocześnie najzdolniejszych wokalistek w kraju. Karierę zaczęła robić od momentu, gdy po raz pierwszy pojawiła się na scenie The Voice Kids. Swoim głosem zachwyciła wszystkich trenerów, którzy z miejsca odwrócili fotele. Każdy chciał, żeby dołączyła do jego drużyny. Po zwycięstwie w programie jej kariera potoczyła się błyskawicznie. To właśnie ona osiągnęła historyczny sukces dla naszego kraju, wygrywając Eurowizję Junior. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Zostanie współprowadzącą You Can Dance — Nowa Generacja. Wokalistka wszystkim pochwaliła się w sieci.

Hejka Kochani tu Roksana Węgiel. Mam dla Was super newsa. Dołączam do ekipy You Can Dance – Nowa Generacja. Będę kolejną prowadzącą. Będę takim wsparciem dla naszych uczestników. Bardzo się cieszę. Jest tutaj taka cudowna atmosfera. Dzieci są przekochane, przezdolne. Jest tutaj najlepiej na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być – słyszymy na nagraniu.

Roxie Węgiel prowadzącą You Can Dance – Nowa Generacja!

HOT NEWS❗🔥✨📣 Roksana WęgielRoxie będzie współprowadzącą You Can Dance TVP – 𝙉𝙤𝙬𝙖 𝙂𝙚𝙣𝙚𝙧𝙖𝙘𝙟𝙖 😍 #BądźmyRazem roztańczeni 💃🕺

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Tuesday, July 20, 2021

Gwiazda po etapach castingów dołączyła do obsady programu. Sama doskonale zdaje sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom programów rozrywkowych, ponieważ mając zaledwie 13 lat wygrała The Voice Kids. Kilka tygodni temu pojawiła się także w show Dance Dance Dance, gdzie udowodniła, że posiada nie tylko talent wokalny, ale także świetnie umiejętności taneczne. Razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak wytańczyły sobie pierwsze miejsce. To wszystko czyni ją idealnym wsparciem dla uczestników You Can Dance — Nowa Generacja.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - finał Dance Dance Dance 3

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - finał Dance Dance Dance 3

Oliwia Górniak i Roksana Węgiel - Dance Dance Dance 3, odcinek 5

Oliwia Górniak i Roksana Węgiel - Dance Dance Dance 3, odcinek 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×