Kolejna wielka gwiazda dołącza do „You Can Dance — Nowa generacja”. Nie tylko Roksana Węgiel i Ida Nowakowska poprowadzą show

You Can Dance - Nowa generacja

You Can Dance - Nowa generacja

You Can Dance — Nowa generacja. Do programu dołączyła kolejna gwiazda. Nie tylko Ida Nowakowska i Roksana Węgiel poprowadzą wspomniane show. Sprawdźcie, na kogo wsparcie będą mogły liczyć.

You Can Dance przez dziesięć sezonów gościło na antenie TVN-u. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczestników, którzy na parkiecie dawali z siebie wszystko i walczyli o zwycięstwo. Po raz ostatni ich zmagania można było oglądać w 2016 roku. Wówczas najlepszym okazał się Stefano Silvino, który wygrał show.

Program powraca po pięciu latach przerwy, tym razem jednak pojawi się w Telewizji Polskiej. Stacja wprowadziła kilka istotnych modyfikacji. Zmieniła się nazwa, która brzmi You Can Dance – Nowa generacja. Wiadomo też, że show jest skierowane do dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

You Can Dance — Nowa generacja. Edyta Herbuś kolejną prowadzącą

W nowej edycji programu You Can Dance zmieniono skład jury. Występy uczestników będą oceniać Agustin EgurrolaMisha Kostrzewski oraz Klaudia Antos. Pewne jest też, że główną prowadzącą show została świeżo upieczona mama, czyli Ida Nowakowska.

Tancerka będzie mogła liczyć na pomoc. Jedną z osób, która będzie wspierać uczestników, jest Roksana Węgiel. Nastoletnia piosenkarka przekazała te szczęśliwe wieści w social mediach, gdzie opublikowano oficjalny komunikat. Podkreśliła w nim, że atmosfera panująca na planie jest nie do podrobienia:

Hejka Kochani tu Roksana Węgiel. Mam dla Was super newsa. Dołączam do ekipy You Can Dance – Nowa Generacja. Będę kolejną prowadzącą. Będę takim wsparciem dla naszych uczestników. Bardzo się cieszę. Jest tutaj taka cudowna atmosfera. Dzieci są przekochane, przezdolne. Jest tutaj najlepiej na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być – słyszymy na nagraniu.

Roxie Węgiel prowadzącą You Can Dance – Nowa Generacja!

HOT NEWS❗🔥✨📣 Roksana WęgielRoxie będzie współprowadzącą You Can Dance TVP – 𝙉𝙤𝙬𝙖 𝙂𝙚𝙣𝙚𝙧𝙖𝙘𝙟𝙖 😍 #BądźmyRazem roztańczeni 💃🕺

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Tuesday, July 20, 2021

Fakt  ujawnia, że nie tylko nastolatka będzie się sprawdzać w tej roli. Na wizji będzie jej towarzyszyć Edyta Herbuś:

Edyta Herbuś, znana przede wszystkim z pierwszych edycji Tańca z gwiazdami, tancerkę zobaczymy jesienią w You Can Dance w TVP. Co tam będzie robiła? Obok Roksany Węgiel będzie jedną z prowadzących show, dopingujących uczestników przed wejściem na scenę — czytamy w tabloidzie.

Tancerka już pochwaliła się zdjęciem zrobionym na planie, które możecie znaleźć w naszej galerii. Nowe show TVP zostanie wyemitowane jesienią. Będziecie oglądać?


Edyta Herbuś dołącza do You Can Dance - Nowa generacja

Edyta Herbuś dołącza do You Can Dance - Nowa generacja

Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja

Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja

Ida Nowakowska - You Can Dance. Nowa generacja

Komentarze

  • Gość pisze:

    Pseudo gwiazda Nowakowska niech wraca do dziecka skoro tak niby długo czekała na nie ,ale tego nie zrobi bo kasa kasa

  • Gość pisze:

    Taki lajf to jak te gł..pie napisy na autostradzie utwóry korytarz źycia 3mln na swiecie znają dobrze polski reszta ma wyjeb..ne jakby nie mogli zrobic rysunków jak dzieci z przedszkola albo cywilizówanym kraju to jak małpy kakałó banan am am i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×