Gwiazdy na planie „You Can Dance – Nowa Generacja 2”: drapieżna Cichopek, wydekoltowana Herbuś i przebojowa Nowakowska

You Can Dance – Nowa Generacja 2. Zdjęcia gwiazd

You Can Dance – Nowa Generacja 2. Zdjęcia gwiazd

You Can Dance – Nowa Generacja 2. Gwiazdy programu na zdjęciach fotoreporterów. Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Ida Nowakowska...

Program You Can Dance – Nowa Generacja 2 zadebiutował na antenie TVP2 na początku stycznia. W drugim sezonie tanecznego show w jury zasiadło trzech jurorów: Kasia Cichopek, Agustin Egurolla i Ida Nowakowska. Prowadzącą show jest Edyta Herbuś. Format jest dedykowany najmłodszym, którzy mają szansę pokazać, jak biegle radzą sobie w tańcu.

Na planie kolejnego odcinka programu pojawili się fotoreporterzy, którzy zrobili gwiazdom masę zdjęć i mieli szansę z nimi porozmawiać.

Praca z dziećmi zawsze jest wielkim wyzwaniem. Dzieciaki są delikatne, wrażliwe, wymagają szczególnej troski i dbałości. Trzeba jednak pamiętać, że bywają także nad wyraz dojrzałe emocjonalnie i bardzo mądre. Jest to bardzo ciekawa praca, ale również odpowiedzialna. Czuję się absolutnie wyróżniona, że mogę być jurorem w tym programie. Jestem wrażliwa na muzykę i talenty innych ludzi. Jest to dla mnie bez wątpienia przygoda życia – otworzyła się Cichopek.

Swoje trzy grosze dołożył Egurolla:

Cieszę się, że powstają programy, w których publiczność ma okazję zaobserwować jego piękno i poznać utalentowanych artystów. Chcę być tam, gdzie jest taniec i to jest dla mnie priorytetem. Na planie „You Can Dance – Nowa Generacja” mamy niezwykłych bohaterów. Te dzieciaki dają nam wiele radości i uśmiechu, a każdy dzień na planie mija niczym mrugnięcie oka.

A jak jurorzy i prowadzący wyszli na zdjęciach?

You Can Dance – Nowa Generacja 2. Zdjęcia gwiazd

Ida zapozowała w odsłaniającej brzuch marynarce i eleganckich spodniach. Edyta – w sukni z głębokim dekoltem, która odsłoniła jej ramię. Żółto-fioletowa stylizacja dodatkowo odsłoniła jej zgrabne, długie nogi. Kasia z kolei wybrała najbardziej drapieżną kreację. Marynarka i czarna mini, na którą zarzuciła przezroczystą narzutkę, do granic możliwości podkręciły temperaturę w studiu. Look uzupełniła mocnym makijażem.

Zdjęcia pań, ale również Agustina i Olka Sikory zobaczycie w galerii pod artykułem.

Koniecznie napiszcie w komentarzach, która z gwiazd pokazała się z najlepszej strony.


Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Komentarze

 • Gośćhenia pisze:

  Dziwię się ze w tekście cytuje się wypowiedź Kasi Cichopek osoby która ma najmniejsze pojęcie o tańcu a nie zacytowano wypowiedzi idy i Edyty osób mających pojęcie o tańcu i doskonały kontakt z dziećmi. Czyli lans Kasi cdn…..

  • Gośćca pisze:

   Jakie z nich gwiazdy

  • Gość pisze:

   Właśnie ,to p.Edyta i Ida mają pojęcie o tańcu i kontrakcie z dziećmi

  • Gość pisze:

   Też byłam na początku tunelu, ale usłyszałam: to nie teraz,oddał się, A Tunel był nieziemsko oświetlony. Byłam ciekawa , co jest na jego końcu, tam gdzie była jasna przestrzeń. Wycofałam się i weszłam w ziemską rzeczywistość. Życie jest krótkie nawet jeśli jest długie! Warto się postarać, aby połączyć dobro ze skutkami !

  • młoda &$;;:;;:;;:;;: pisze:

   Jest mi bliskie wszystko to reprezentuje sobą p.Edyta Herbuś ,bardzo , choć cenie też wiedzę i umiejętności w tańcu p.Idy ,ale zwykła Katarzyna czy to nie pomyłka ????

  • Gość J pisze:

   Ma pani rację

  • Iida pisze:

   ✌️też się z panią zgadzam

 • Gość pisze:

  Nie za kulisami, ale na planie YCD Nowa Generacja. Pisał o tym Pomponik.

 • Gośelwirsć pisze:

  P.Kurzolspek na zdjęciach wyszła jak półtora nieszczęścia.CzyTVP 2 nie ma osób wykształconych w tym kierunku …tylko osoba niewykfalikowana zasiada jako oceniająca taniec.P.Herbus powinna być Osoba o starganej reputacji i kłamczucha….podrzuca dzieci a sama używa świata reprezentuje TVP2.Z to płacimy abonament . WSTYD na. Cały Świat.Czy u Was nie ma Etyki Zawodu……Ten sztuczny uśmiech Jej…….no nie masakra

 • Gośćjoanna pisze:

  A to nie Kaśka za kulisami pozwoliła sobie na eksperyment pseudopsychologiczny na dzieciach, a one się popłakały???

  • Gość pisze:

   Cichopek p.psycholog swoje dzieci podrzuca ja kukułka,a z innymi chce pracować ….haha aktoreczka o sztucznym uśmiechu.TVP2 już nie ma osób które mają wykształcenia w tym kierunku np.p.Herbus,a nie osoba po przejściach.Jakim Ona jest przykładem dla dzieci.Nie wstyd Jej.
   Cały Świat wie o Jej Romansie ,bo reklamowała się w TVP kłamczucha.
   Dużo osób nie ogląda programu przez Nią Kurzolapke

  • Gość pisze:

   Nie za kulisami, ale na planie YCD Nowa Generacja. Pisał o tym Pomponik.

  • Gość pisze:

   Też byłam na początku tunelu, ale usłyszałam: to nie teraz,oddał się, A Tunel był nieziemsko oświetlony. Byłam ciekawa , co jest na jego końcu, tam gdzie była jasna przestrzeń. Wycofałam się i weszłam w ziemską rzeczywistość.

  • Angelika pisze:

   Tak ,tak było za kulisasmi ,ale nietylko to

 • Basia pisze:

  Jeszcze jedno….cytuję Cichopek: „dzieciaki są delikatne, wrażliwe, wymagają szczególnej troski i dbałości….” i kto to mówi????? Hipokrytka w całej okazałości a jej dzieci nie wymagają troski i dbałości. DNO!!!!!!

  • Gość pisze:

   Właśnie tych dzieci p.Hakiela szkoda no biedne

  • Gość pisze:

   Utalentowane dzieci w programie też najwyraźniej nie, skoro pozwala sobie na tanią pseudopsychologię. Osoba z zerowym doświadczeniem w tej dziedzinie, bez którego nie jest psychologiem niezależnie od kierunku studiów ukończonych.

 • Basia pisze:

  Cichopek to bezguscie !!!!!
  Bez klasy i dobrego smaku.
  Pani Edycie i Pani Idzie nawt do piet nie dorasta.
  Zrozumcie wreszcie że jej obecność to obciach dla tvp

 • Gość pisze:

  Kaśka jak zawsze bez gustu. Niech ja w końcu wywala z tvp

 • Gosc pisze:

  Najlepiej Herbus

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×