Internauci miażdżą matkę sióstr Hadid! Jak mogła pozwolić na tak inwazyjne operacje plastyczne córki w wieku zaledwie 14 lat! Co sobie poprawiła Bella?

Yolanda Hadid, Bella Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid, Bella Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid w ogniu krytyki. Oberwało jej się za operację plastyczną 14-letniej córki. Co piszą internauci?

Gigi i Bella Hadid są zaliczane do grona najpopularniejszych modelek na świecie. Ogromną rolę w karierze kobiet odegrała ich mama. Yolanda Hadid doskonale znała reguły panujące w show-biznesie, bo sama przez wiele lat pracowała jako modelka, a także pojawiała się na pierwszych stronach gazet dzięki udziałowi w reality show The Real Housewives of Beverly Hills. Ich ojciec Mohamed Hadid jest jordańsko-amerykańskim deweloperem, znanym z budowania luksusowych hoteli i rezydencji. Siostry bardzo wcześnie musiały się zmierzyć z elitarnym światem show-biznesu, w którym wygląd i status społeczny były kluczowe.

Swoje doświadczenia zdobyte w branży mody Yolanda przekazała córkom. Zasady, którymi kierowała się Hadid, były bardzo surowe dla dorastających dziewczynek. Pozwoliła także na ingerencję chirurga plastycznego w urodę młodszej z dziewcząt. Kiedy sprawa wyszła na jaw, kobiecie nieźle się oberwało od internautów.

Yolanda Hadid pozwoliła zoperować nos 14-letniej córce

Yolanda Hadidi od wczesnego dzieciństwa wychowywała córki na modelki. Była w tym bardzo surowa. W czwartym sezonie The Real Housewives of Beverly Hills pokazana została rozmowa kobiety z Gigi. Gratuluje w niej córce, że udało jej się utrzymać restrykcyjny tryb życia. Jej zdaniem to właśnie codzienne ćwiczenia i surowa dieta doprowadziły ją do wymarzonego celu. Chociaż Gigi przyznaje, że czasami nienawidzi ćwiczeń, zgadza się, że to wszystko jest tego warte, ponieważ jest odnosząca sukcesy modelką. W jednym z wywiadów Hadid wyznała, że mama zawsze była dla niej i jej siostry wsparciem, ale też motywowała je do działania.

Mama zawsze nam mówiła, że jest wiele piękniejszych i bardziej pracowitych dziewczyn na świecie. Jeśli nie weźmiemy się do roboty, ktoś nas szybko zastąpi – powiedziała Gigi.

Podczas gdy kariera Gigi nabierała rozpędu, jej młodsza siostra również próbowała swoich sił w świecie modelingu. Dziewczyna musiała łączyć pracę z nauką. Yolanda Hadid zgodziła się, że córka może rzucić szkołę, ale dopiero w momencie, gdy za kontrakty reklamowe będzie otrzymywać miliony dolarów.

Okazuje się, że młodsza z sióstr dla kariery zdecydowała się także na ingerencję chirurgiczną. Ostatnio wyznała, że urodę zawdzięcza nie tylko naturze, lecz również operacji plastycznej – Bella zdecydowała się na nią już w wieku 14 lat. Modelka pojawiła na okładce kwietniowego wydania Vogue USA, gdzie udzieliła wywiadu dotyczącego tej decyzji, ale też podzieliła się jej opinią na temat ingerencji chirurgicznych w ludzkie ciało.

Ludzie myślą, że zupełnie zmieniłam swoją twarz z powodu jednego zdjęcia, na którym jako nastolatka wyglądam na spuchniętą – powiedziała – Jestem prawie pewna, że prawie nikt nie wygląda teraz tak samo, jak w wieku 13 lat, prawda? Nigdy nie używałam wypełniacza. Połóżmy kres tym insynuacjom

Poruszając temat operacji nosa, który przeszła w wieku 14 lat, zwróciła uwagę na fakt, że pozbyła się w ten sposób rysów twarzy, które dziedziczyła po swoich palestyńskich przodkach.

Żałuję, że nie zachowałam nosa moich przodków – powiedziała Hadid dla Vogue. – Myślę, że dorosłabym do niego.

Jednak operację 14-latce umożliwiła zgoda mamy i to Yolanda Hadid zebrała żniwo tego zwierzenia. Internauci nie żałują kobiecie gorzkich słów.

  • Przesada. 14-latka i operacja?
  • Yolanda Hadid to kawał gów**.
  • Już dawno pokazała że ma coś nie tak w głowie/
  • Maskara, nic dziwnego że Bella zmaga się teraz takimi problemami.
  • To nie jest normalne.

Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu Bella zwierza się w swoich social mediach, z jakimi problemami natury psychicznej przyszło jej się mierzyć. Cierpi na depresję, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju lęki. Zapłaciła wysoką cenę za swoją karierę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez YOLANDA (@yolanda.hadid)


Yolanda Hadid

Yolanda Hadid

Yolanda Hadid, Bella Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid, Bella Hadid, Gigi Hadid

Gigi Hadid i Yolanda Hadid

Gigi Hadid i Yolanda Hadid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×