Szukaj

Matka Gigi Hadid opublikowała przesłodkie zdjęcie wnuczki. Widok, który rozczuli najtwardszych

Yolanda Hadid z córką Gigi

Yolanda Hadid z córką Gigi

Yolanda Hadid opublikowała urocze zdjęcie wnuczki. Matka Gigi zamieściła fotografię, do której dołączyła wzruszający opis. Padły piękne słowa.

Gigi Hadid o swojej ciąży poinformowała świat dopiero w 20 tygodniu. Podczas wizyty w programie Jimmy’ego Fallona, w najmniej oczekiwanym momencie, przyznała, że razem z Zaynem zostaną rodzicami. Radości fanów nie było końca. Gratulacje przekazały jej największe światowe gwiazdy.

Nowe zdjęcie dziecka Gigi Hadid

Córka Gigi i Zayna przyszła na świat pod koniec września. Pierwsze zdjęcia noworodka doczekały się przedruków w najpoczytniejszych światowych magazynach. Nie inaczej jest z każdą kolejną opublikowaną fotografią najmłodszą potomkini słynnego rodu.

Ostatnio zdjęcie dziewczynki zamieściła jej dumna babcia, Yolanda Hadid. Matka Gigi postanowiła nie łamać zasady swojej córki i upubliczniła jedynie malutką rączkę wnuczki trzymającą ją za palec. Swoją publikację miliarderka opatrzyła rozczulającym komentarzem, w którym podziękowała córce i przyszłemu zięciowi za to, że może spełniać się w nowej roli.

Moje serce przepełnione jest wielką miłością i szczęściem z powodu tej małej dziewczynki. Jest prawdziwym aniołem zesłanym nam z nieba. Dziękuję Wam Gigi i Zayn, za to, że mogę być babcią.

Magazyn Us Weekly, powołując się na słowa informatora, donosi, że kobieta bez problemu odnalazła się jako babcia.

W pełni sprawdza się w roli babci. Nigdy nie była bardziej szczęśliwa i dumna z córki.

W komentarzach obserwatorzy 56-letniej gwiazdy programu Żony Beverly Hills pękają z zachwytu oraz składają jej gratulacje.

  • Gratuluję Wam wszystkim. To wspaniały czas w Waszym życiu.
  • Takie malutkie i urocze rączki.
  • Widząc tylko jej policzek i rękę, mogę stwierdzić, że to najpiękniejsze dziecko na świecie.
  • Najsłodsze zdjęcie, jakie widziałam!

Największe wyróżnienie otrzymała od samej Gigi.

Najlepsza babcia! – napisała dumna matka.

Kim jest Yolanda Hadid?

Yolanda Hadid jest znaną w Stanach Zjednoczonych osobowością telewizyjną oraz byłą modelką. Duży rozgłos przyniósł jej udział w programie Żony Beverly Hills, w którym mogliśmy oglądać także naszą Joannę Krupę. Jest matką Gigi, Belli i Anwara Hadidów, którzy robią międzynarodową karierę w modelingu.


Yolanda Hadid

Yolanda Hadid z wnuczką

Yolanda Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid, Gigi Hadid

Yolanda Hadid, Gigi Hadid

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×