Nie żyje 28-letnia gwiazda K-popu. Idol nastolatek zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach

Yohan nie żyje

Yohan nie żyje

Kim Jeong-hwan, piosenkarz występujący pod pseudonimem Yohan, nie żyje. Był gwiazdą zespołu K-pop - TST. Miał jedynie 28 lat. Informacje o jego śmierci podały koreańskie media. 

Yohan, a właściwie Kim Jeong-hwan, pierwsze kroki w karierze muzycznej stawiał z zespołem NOM. Później dołączył do TST, który przekształcił się w Top Secret. Od 2017 roku grupa działa pod szyldem wytwórni KJ Music Entertainment. To pod jej skrzydłami wydała debiutancką płytę Time’s Up, z której pochodzą przeboje takie jak m.in. Countdown. 

Yohan nie żyje. Jakie przyczyny doprowadziły do śmierci?

Pomimo tego, że Yohan miał fanów na całym świecie, a życie i wielka kariera były jeszcze przed nim, media obiegły smutne informacje. Koreańska prasa podaje, że popularny piosenkarz K-popu nie żyje. Wytwórnia, z którą współpracował artysta, wydała oświadczenie, w którym potwierdza doniesienia. Prosi, by nie spekulować na temat przyczyn śmierci:

Z przykrością przekazujemy najbardziej bolesną wiadomość. 16 czerwca członek TST, Yohan, opuścił ten świat. Rodzina zmarłego Yohana jest obecnie w głębokiej żałobie. Publikacje, w których spekuluje się o przyczynach śmierci Yohana są wyrazem braku szacunku – czytamy w oświadczeniu.

Wiadomość poruszyła fanów. Na Instagramie grupy wyrażają kondolencje, wspierają całą grupę. Wśród wpisów można przeczytać:

  • Nie wierzę w te informacje. Był taki młody, to niesprawiedliwe.
  • Jestem w ciężkim szoku, że stało się coś takiego. Jeszcze nie dowierzam.
  • Świat już nie będzie taki sam. Wyrazy współczucia dla rodziny.
  • Nie wierzę w to, co widzę. To straszne.
  • Szoda tak młodego muzyka. Współczuję rodzinie, trzymajcie się chłopaki.

Muzyk miał jedynie 28 lat.


yohann

Yohan nie żyje

Yohan nie żyje

Yohan nie żyje

Yohan nie żyje

Yohan nie żyje

Komentarze

  • tik tok - @yu.osamu pisze:

    bardzo mi przykro ale wydaje mi sie ze albo popelnil samobojstwo badz ktos go napadl bo choroby w tak mlodym wieku bardzo sa rzadkie chyba zo byla to choroba typy wada serca

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×