Niepokojące pożegnanie syna Wiśniewskiego: „Nie wszystko co pokazujemy w mediach wygląda tak ładnie”. Utwór na zakończenie wywołuje ciarki

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski opublikował na Instagramie niepokojące pożegnanie, które na końcu opatrzył bardzo wymownym utworem. Fani są przerażeni. Poznaj treść wpisu.

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego, który w ubiegłym miesiącu skończył 19 lat. Chłopak już od dłuższego czasu szuka swojego miejsca w show-biznesie. Jest wszechstronnie utalentowanym artystą – po ojcu odziedziczył talent wokalny, a po matce pasję do tańca. To połączenie wybuchowe, które może okazać się przepustką do świata sławy.

Lider Ich Troje ma pięcioro dzieci: Xaviera, Fabienne, Etienette, Vivienne oraz Falco. Mimo że są one owocami związków z różnymi kobietami, rodzeństwu udało się stworzyć silną więź.

Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (przyp. red. Tajner), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem – mówił.

Najstarszy syn Wiśniewskiego opublikował na Instagramie pożegnanie. Fani są zaniepokojeni tą sytuacją.

Xavier Wiśniewski znika z Instagrama

Xavier jest wszechstronnie uzdolniony. W przeszłości pisał bloga, później był na stażu w Przeglądzie, a w wolnych chwilach tworzy opowiadania. Pracował również nad powieścią, do której planuje wrócić w przyszłości. Chłopak jeszcze kilka lat temu był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Dzięki wsparciu ojca miał okazję jeździć na obozy sportowe do najlepszych klubów w Europie. Mimo to obrał zupełnie inną ścieżkę kariery.

W czasie pandemii 19-latek zainteresował się muzyką. Wziął udział w wyzwaniu #hot16challenge, a krótko po tym wydał singiel Prąd.

Zaczęliśmy z mamą od Hot16Challenge i gdyby nie COVID, w ogóle bym w to pewnie nie wszedł. Nigdy o tym nie myślałam na poważnie. Teraz jest „Prąd”, niedługo będę wypuszczał kolejny numer. Nigdy nie myślałem, żeby być artystą, rodzice nie wywierali na nas presji, pozwalali robić to, co chcemy. W zeszłym roku poczułem, że to jest to, co chciałbym spróbować i myślę, że wychodzi bardzo dobrze – podsumował Xavier w rozmowie z Dzień dobry TVN.

Kariera chłopaka nabierała tempa, jednak on z niewiadomych przyczyn postanowił wycofać się z życia publicznego. W piątkowe popołudnie opublikował na Instagramie wpis, który przyprawił jego fanów o ciarki. Nastolatek postanowił zrezygnować z prowadzenia profilu na Instagramie.

Na jakiś czas odcinam się od Instagrama. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje zna mój numer telefonu.

W dalszej części wpisu zakomunikował, że nie zawsze prawdziwe życie wygląda tak, jak przedstawiamy je w mediach społecznościowych.

Czasami nie wszystko, co pokazujemy w mediach wygląda tak ładnie.

Xavier na koniec udostępnił piosenkę Khalida, która zatytułowana jest numerem na amerykańską infolinię zapobiegającą samobójstwom. To wyraźnie zaniepokoiło jego fanów. Poniżej możecie posłuchać utworu.

Pandemia i związana z nią izolacja fatalnie wpływa nie tylko na dzieci i młodzież, ale także na dorosłych. W związku z tym wiele osób boryka się z problemami psychicznymi i depresją. Brawa dla tych, którzy otwarcie o tym mówią i na swoim przykładzie pokazują, jak sobie z tym radzą, korzystając z profesjonalnej pomocy psychiatrów i psychologów tak jak ostatnio Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak, Julia Wróblewska czy Andrzej Polan. Takie publiczne deklaracje są dla wielu ludzi nieocenionym wsparciem.

Warto zaznaczyć, że w Polsce również funkcjonuje kilka infolinii, które pomagają dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym, które znalazły się w trudnej sytuacji emocjonalnej. Poniżej przypominamy ich numery:

  • 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
  • 800 121212 – dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym

Wierzymy, że już wkrótce Xavier wróci na Instagram pełny sił i pomysłów do działania, a my z niecierpliwością czekamy na jego nowe utwory.


Oświadczenie Xaviera Wiśniewskiego

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×