Szukaj

Syn Michała Wiśniewskiego zaangażował się w politykę. Nie ukrywa, którą partię popiera

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Syn Michała Wiśniewskiego okazuje się być bardzo zaangażowanym młodym człowiekiem. Kilka dni temu prosił o wsparcie chorej mamy swojej koleżanki, a teraz ujawnił, że interesuje go także polityka. Jakie ma poglądy?

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Nastolatek ma jedną rodzoną siostrę, Fabienne. Ich matką jest Marta Wiśniewska. Ma także dwie przyrodnie siostry – Vivienne Viennę i Etiennette Annę. Dziewczynki pochodzą ze związku jego ojca i jego trzeciej żony – Anny Świątczak. Niedawno pojawił się na świecie najmłodszy z potomków wokalisty Ich Troje, Falco Amadeus, ze związku z tajemniczą Polą. Został powitany przez rodzinę bardzo ciepło, bo jak się okazuje, gwiazdor z byłymi żonami i wszystkimi dziećmi żyje w świetnej komitywie.

Xavier także jest bardzo związany z bliskimi i nie ukrywa, że taka wspólnota bardzo mu odpowiada. Na jego Instagramie często można oglądać go w towarzystwie rodzeństwa.

Wychowany w takiej atmosferze, jest bardzo empatycznym młodym człowiekiem. Niedawno poprosił internautów o wsparcie finansowe dla mamy swojej znajomej.  Jego apel nie pozostał bez echa. Nie od dziś wiadomo także, że jest bardzo uzdolniony humanistycznie i ma sprecyzowane plany na przyszłość, o których naszej reporterce opowiedziała Mandaryna:

To jest najtrudniejszy temat u nas w domu. Chciałby iść na dziennikarstwo. Ale żeby być dziennikarzem, nie trzeba do końca iść na te studia. On chciałby także być menadżerem sportu, sport go bardzo kręci, jego konikiem jest piłka nożna. Uwielbia to, kocha i chciałby może jedną nogą spełniać się w tym kierunku. Bije się z myślami. Wiem, że na pewno jego największym marzeniem jest to, żeby działać w sporcie. Zobaczymy.

Xavier to jeszcze młody człowiek i ma wiele możliwości, ale w sobotę ujawnił na swoim Instagramie, że jest też żywo zainteresowany polityką.

Jaką partię popiera Xavier Wiśniewski?

W sobotę na Instastory Xaviera Wiśniewskiego znalazł się wykres przedstawiający sondaż parlamentarny z rankingiem partii politycznych. Jak widać, syn Michała Wiśniewskiego jest żywo zainteresowany sytuacja w Polsce i także scena polityczną naszego kraju.

Xavier Wiśniewski - jaka partię popiera?

Xavier Wiśniewski – jaką partię popiera?

Jego publikacja wyraźnie wskazuje, że popiera Polskę 2050 Szymona Hołowni. Spodziewalibyście się, że Xavier jest tak żywo zainteresowany polityką?


Xavier Wiśniewski - jaka partię popiera?

Xavier Wiśniewski - jaka partię popiera?

Xavier Wiśniewski - zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

Xavier Wiśniewski - zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

Xavier Wiśniewski wybory prezydenckie 2020

Xavier Wiśniewski wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×