Szukaj

17-letni syn Michała Wiśniewskiego zafundował sobie obłędną sesję w Londynie! Takiej fotki może mu pozazdrościć każdy polski Top Model!

Michał Wiśniewski syn Xavier

Michał Wiśniewski syn Xavier

Xavier Wiśniewski pozuje przy budce telefonicznej w Londynie

Xavier Wiśniewski przebywa z Mandaryną w Londynie. Nastolatek zrobił sobie śliczne foto na ulicy pozując przy kultowej budce telefonicznej. Zobacz jaki jest modny.

Marta Wiśniewska zasłynęła w mediach jako Mandaryna, a przede wszystkim jako kolejna żona Michała Wiśniewskiego, z którym wzięła spektakularny ślub w igloo. Wówczas Michał i Mandaryna byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Swoją pozycję na rynku umocnili biorąc udział w kontrowersyjnym programie Jestem jaki jestem, w którym wpuścili kamery do własnego domu. Marta z Michałem mają dwójkę cudownych dzieci – 17-letniego syna Xaviera oraz 16-letnią córkę Fabienne.

Xavier Wiśniewski jest najstarszym dzieckiem Wiśniewskiego, wyrasta na zdolnego oraz bardzo przystojnego młodzieńca, nie przypominającego chłopca z dawnych lat. Syn Marty jest wzorowym uczniem, interesuje się piłką nożną oraz, podobnie jak jego siostra i mama, pasjonuje się tańcem. Marta Wiśniewska bardzo często chwali się swoimi zdolnymi dziećmi, które ostatnio otrzymały wyróżnienia za wzorowa naukę.W nagrodę za takie wyniki Marta zafundowała swoim pociechom wypad do Londynu.

Na profilu nastoletniego Xaviera pojawiła się już pierwsza fotka z Londynu. Syn Mandaryny wystylizowany na modela pozuje jak gwiazda Top Model przy słynnej, czerwonej londyńskiej budce telefonicznej. Po takim kultowym zdjęciu fani Mandaryny już wiedzą, że przed przystojnym Xavierem właśnie otwiera się droga do wielkiej kariery w modelingu. To porażające światło do sławy nastolatek ujrzał stojąc przy budce telefonicznej i uwiecznił je na fotce.

Zobaczcie, po prostu rośnie przyszły James Bond!

Kolejne dziecko w rodzinie Michała Wiśniewskiego! Gwiazdor pokazał zdjęcie ślicznego noworodka!

Co Michał Wiśniewski zrobił ze swoją twarzą?! Teraz wygląda jak brat Xaviera i Fabienne!

Marta Wiśniewska ma powody do dumy! Jej ukochane dzieci odniosły wielki sukces!


Xavier Wiśniewski pozuje przy budce telefonicznej w Londynie

Xavier Wiśniewski pozuje przy budce telefonicznej w Londynie

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski na gali tygodnika Piłka NożnaXavier Wiśniewski na gali tygodnika Piłka Nożna

Xavier Wiśniewski na gali tygodnika Piłka Nożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×