Szukaj

W rodzinie Wiśniewskich wielkie święto. Xavier skończył 18 lat. Cała Polska podziwia prezent od Mandaryny

Mandaryna i Xavier

Mandaryna i Xavier

Xavier Wiśniewski świętuje 18. urodziny. Z tej okazji czekała na niego niespodzianka od mamy. Mandaryna przygotowała dla syna wyjątkowy prezent. Internauci są rozczuleni.

Mandaryna przez cztery lata była żoną Michała Wiśniewskiego. Zalegalizowali związek w 2002 roku, by rok później wziąć ślub kościelny w Kirunie. Ceremonię transmitował TVN. Małżonkowie ze stacją byli związani do 2004 roku. W ich domu nagrywano reality show Jestem, jaki jestem. 

Mandaryna i Michał Wiśniewski rozwiedli się w 2006 roku. Chociaż ich relacja się zakończyła, mają ze sobą dobry kontakt. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci – Xaviera i Fabienne.

Mandaryna świętuje osiemnastkę Xaviera

Xavier Wiśniewski w środę skończył 18 lat, o czym jego mama poinformowała w mediach społecznościowych. Opublikowała kilka zdjęć z różnych okresów jego życia — od dzieciństwa po aktualne fotografie. W opisie złożyła piękne życzenia. Mandaryna trzyma kciuki, by jej syn zrealizował wszystko to, co sobie zaplanuje. Jest z niego bardzo dumna:

KOCHANY SYNKU

Niech ten dzień będzie dla Ciebie początkiem cudownej drogi po marzenia. Otwieraj wszystkie drzwi, przez które chcesz przejść.
Jesteś mądrym, wrażliwym, wspaniałym człowiekiem, z którego jestem niezmiernie dumna ❤️ Żyj najpiękniej jak umiesz …….Po swojemu
Kocham Cię????mama
@wisniv
#18urodziny

Internauci pod wpisem dołączyli się do życzeń gwiazdy:

  • Piękne życzenia, przyłączam się! Samych wspaniałości w dorosłym życiu.
  • Wow. Ale przeleciało. Sto lat! Spełnienia marzeń i zdrówka przede wszystkim.
  • Sto lat 🙂 a jeszcze Pamiętam jaki Xawier był malutki w Jestem jaki jestem….. i można tylko napisać ” kiedy to było „.

Warto dodać, że Xavier, chociaż ma dopiero osiemnaście lat, już od jakiegoś czasu pracuje. Pełni funkcję menadżera koncertowego Ich Troje. Dba, by zespół miał wszystko to, co potrzebuje podczas koncertów.

Sto lat Xavier!


Xavier Wiśniewski skończył 18 lat

Xavier Wiśniewski skończył 18 lat

Xavier Wiśniewski jest pełnoletni

Xavier Wiśniewski jest pełnoletni

Xavier Wiśniewski świętuje urodziny

Xavier Wiśniewski świętuje urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×