17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

Zdjęcie (1) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[1/10] Xavier Wiśniewski w garniturze

Zdjęcie (2) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[2/10] Xavier Wiśniewski i Paweł Wójcik (partner Mandaryny) na gali tygodnika Piłka Nożna

Zdjęcie (3) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[3/10] Xavier Wiśniewski na gali tygodnika Piłka Nożna

Zdjęcie (4) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[4/10] Xavier Wiśniewski i Paweł Wójcik (partner Mandaryny) na gali tygodnika Piłka Nożna

Zdjęcie (5) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[5/10] Xavier Wiśniewski na gali tygodnika Piłka Nożna

Zdjęcie (6) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[6/10] Xavier i Fabienne Wiśniewscy w sesji dla Gali

Zdjęcie (7) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[7/10] Xavier Wiśniewski

Zdjęcie (8) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[8/10] Xavier Wiśniewski - syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Zdjęcie (9) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[9/10] Xavier Wiśniewski ma dziewczynę

Zdjęcie (10) 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

[10/10] Marta Wiśniewska z dziećmi Xavierem i Fabienne na Noworocznym Obiedzie z gwiazdzami 2017 w Jeff's

Komentarze

×