Szukaj

Ups! Xavier Wiśniewski pokazał na Instagramie młodszego brata. Fotka Falco szybko zniknęła z jego profilu

Xavier Wiśniewski pokazał brata

Xavier Wiśniewski pokazał brata

Xavier Wiśniewski na swoim Instagramie opublikował zdjęcie młodszego braciszka. Bardzo szybko usunął kadr. Czyżby Michał Wiśniewski postanowił chronić wizerunku najmłodszej latorośli? Zobaczcie.

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Ma jedną rodzoną siostrę, Fabienne. Ich matką jest Marta Mandaryna Wiśniewska. Posiada także dwie przyrodnie siostry – Vivienne Viennę i Etiennette Annę. Dziewczynki pochodzą ze związku jego ojca i jego trzeciej żony – Anny Świątczak. Niedawno pojawił się na świecie najmłodszy z potomków wokalisty Ich Troje, Falco Amadeus, ze związku z Polą. Został powitany przez rodzinę bardzo ciepło, bo jak się okazuje, gwiazdor z byłymi żonami i wszystkimi dziećmi żyje w świetnej komitywie. Tworzą bardzo zgrana patchworkową rodzinę.

Xavier także jest bardzo związany z bliskimi i nie ukrywa, że taka wspólnota bardzo mu odpowiada.

Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (przyp. red. Tajner), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem – mówił.

Nic więc dziwnego, że z otwartymi ramionami przyjęli także najmłodszego braciszka, Falco. W niedzielę Xavier pochwalił się maluchem na Instagramie. Jednak bardzo szybko usunął zdjęcie. Czyżby interwencja Michała?

Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie Falco Amadeusa. Jak wygląda piąte dziecko Michała Wiśniewskiego?

O tym, że wieścią o kolejnym członku rodziny Xavier i jego siostra Fabienne byli bardzo zaskoczeniu, reporterce Jastrząb Post powiedziała Mandaryna. Jednak jak już pisaliśmy, nastolatkowie cenią sobie więzy rodzinne, więc ostatecznie bardzo się ucieszyli z tego, że pojawi się maluszek.

Nie dziwi więc, że już odwiedzili Falco. Xavier podzielił się jego zdjęciem na swoim Instagramie. Szybko jednak usunął zdjęcie braciszka, który wygląda naprawdę słodko – zdęcie w naszej galerii.

Czyżby Michał Wiśniewski zmienił front i postanowił chronić najmłodsze dziecko przed mediami? Lider Ich Troje nie pokazał jeszcze zdjęć synka…


Xavier Wiśniewski pokazał brata

Xavier Wiśniewski pokazał brata

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Michał Wiśniewski pokazał dzieci(1)

Michał Wiśniewski pokazał dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×