Prawdziwa sensacja! Przystojny syn Michała Wiśniewskiego spotyka się z atrakcyjną wokalistką „Ich Troje”! Ciekawe co na to Mandaryna?

Michał Wiśniewski syn Xavier

Michał Wiśniewski syn Xavier

Xavier Wiśniewski i Agata Buczkowska mają się ku sobie?

Michał Wiśniewski wkleił zdjęcie swojego syna Xaviera, który pozuje z Agata Buczkowską. Czy ten post ma oznaczać, że syn gwiazdora ma romans z młodą wokalistką?

W ostatnim czasie wokół rodziny Michała Wiśniewskiego zrobiło się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą jego nieoczekiwanego rozwodu z Dominiką Tajner. Wielu fanów gwiazdora dopatrywało się prawdziwej przyczyny rozpadu czwartego małżeństwa Wiśniewskiego. Niektórzy twierdzili, że winna jest Dominika, która ma rzekomo romans ze swoim tanecznym partnerem – Wojtkiem Jeschke. Inni obwiniali Michała, twierdząc, że ten romansuje z 20-letnią wokalistką Ich TrojeAgatą Buczkowską.

Temat rzekomego romansu z Wiśniewskim wielce poruszył młodą piosenkarkę, która postanowiła zabrać głos w sprawie. Agata udostępniła na swoim profilu oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza, jakoby z Michałem Wiśniewskim łączyło ją coś więcej niż tylko praca sceniczna. Wokalistka prosi przy okazji o zaprzestanie kierowania pod jej adresem gróźb oraz wyzwisk.

 Oświadczenie Agaty Buczkowskiej

Oświadczenie Agaty Buczkowskiej

Obecnie temat Agaty Buczkowskiej powraca za sprawą tajemniczego wpisu Michała Wiśniewskiego. Wokalista jest najwyraźniej zmęczony medialnym szumem wokół swojej osoby, zatem sprytnie przekierował zainteresowanie tabloidów na własnego syna Xaviera!  Na profilu Michała pojawiła się bowiem romantyczna fotka nastoletniego syna Mandaryny i Michała – Xaviera, który pozuje z Agatą Buczkowską!

 Agata Buczkowska & Xavier Wiśniewski, no i teraz by się zgadzało … by się …- napisała Michał

Zatem teraz nic nam nie pozostaje innego, jak czekać na kolejne oświadczenie Agaty, która tym razem ma rzekomy romans z synem swojego szefa. Być może doczekamy się także oświadczenia samego Xaviera.

Ogólnie mówiąc wszystko zostało w rodzinie.

Michał Wiśniewski ma płomienny romans ze śliczną 20-latką?! Wydała oficjalne oświadczenie!

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest już gwiazdą tabloidów! Wypowiedziała się w imieniu gwiazdora na temat jego rozwodu!

Mama Michała Wiśniewskiego nie chce dopuścić do rozwodu syna z Dominiką Tajner! Od tego co zrobiła włosy dęba stają!


Xavier Wiśniewski i Agata Buczkowska mają się ku sobie?

Xavier Wiśniewski i Agata Buczkowska mają się ku sobie?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska mają romans?

Agata Buczkowska z The Voice of Poland 7

Agata Buczkowska z The Voice of Poland 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×