Michał Wiśniewski może mieć wielki powód do dumy. Jego syn właśnie wydał debiutancki singiel [WIDEO]

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Syn Michała Wiśniewskiego właśnie pochwalił się w sieci szczęśliwą nowiną. 18-latek idzie w ślady swojego ojca. Chłopak właśnie wydał swój pierwszy singiel. 

Michał Wiśniewski może się pochwalić ogromną karierą, którą budował przez lata obecności w show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje kilkanaście lat temu zdecydowanie był u szczytu sławy. Na koncertach jego formacji gromadziły się prawdziwe tłumy, a nowe płyty natychmiast znikały ze sklepowych półek. Żadna większa imprez nie mogła się obejść bez jego największych hitów. Zespół swoimi występami uświetniał w tamtym czasie wszystkie największe wydarzenia muzyczne w kraju. Ogromne zainteresowanie wzbudzało także jego życie prywatne.

Wiśnia jest chyba jednym z najbardziej kochliwych mężczyzn w show-biznesie. A na pewno jest tym z największą liczbą związków małżeńskich. Wokalista w zeszłym roku, po siedmiu latach małżeństwa sfinalizował swój rozwód z Dominiką Tajner. Wcześniej jogo żonami były: była Magda Femme, Marta Mandrykiewicz i Ania Świątczak. Kilka miesięcy temu artysta zaskoczył wszystkich informacją, że wziął kolejny ślub. Jego piątą żoną jest tajemnicza Pola, która raczej stara się stronić od światła reflektorów i trzyma się na uboczu. Wiadomo jednak, że już za kilka tygodni zakochani powitają na świecie swoje wspólne dziecko.

Xavier Wisniewski idzie w ślady ojca

Michał Wiśniewski może się pochwalić nie tylko małżeństwami, ale także sporą gromadką dzieci. Artysta ze związku z Martą wychowuje syna Xaviera i córkę Fabienne. Z małżeństwa z Anią ma dwie córki: Vivienne i Etieennette. Teraz gwiazdor oczekuje narodzin kolejnego syna, który podobnie jak jego starsze rodzeństwo otrzyma bardzo nietypowe imię. Rodzice zdradzili, że będzie to Amadeus Falco.

Najstarszy syn Michała w tym roku skończył 18 lat. Xavier zdecydowanie chce swoją przyszłość związać z muzyką. Młody chłopak od lat pomaga swojemu tacie podczas koncertów. Teraz odważył się na wielki debiut. Dzisiaj do sieci trafił jego debiutancki singiel. O wszystkim poinformował na Instagramie.

Mój pierwszy utwór „Prąd” już na YouTubie i serwisach streamingowych! Dziękuję wszystkim, którzy byli przy mnie podczas powstawania tego projektu.

Utwór pod tytułem Prąd, do którego słowa napisał sam wokalista już dzisiaj możecie usłyszeć w najpopularniejszych serwisach streamingowich i na platformie You Tube. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery.


Xavier Wiśniewski singiel Prąd

Xavier Wiśniewski singiel Prąd

pokój Xavierego

pokój Xavierego

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×