Szukaj

Syn Michała Wiśniewskiego pokazał szałowe zdjęcie z siostrą! Xavier i Fabienne nawet poza domem są jak papużki nierozłączki!

Xavier Wiśniewski jest już wschodzącą gwiazdą internetu, potwierdzają to jego wszystkie posty, a szczególnie ostatnie zdjęcie z siostrą Fabienne. Michał Wiśniewski i Mandaryna powinni być dumni z relacji swoich dzieci.
Xavier, Fabienne, Michał

Xavier, Fabienne, Michał

Michał Wiśniewski podczas swojego dotychczasowego życia zaliczył sporo wzlotów i upadków. Jednak nie ma żadnych wątpliwości, że największym sukcesem gwiazdora są jego cudowne dzieci. Artysta dorobił się czwórki pociech, które ma z dwiema różnymi partnerkami. Największą popularnością w mediach cieszą się jego najstarsze dzieci piosenkarza –17-letni syn Xavier oraz 16-letnia córka Fabienne, których matką jest piękna Mandaryna.

Mimo że para rozwiodła się w 2006 roku, nieustannie utrzymuje znakomity kontakt z synem i córką. Na profilu Michała co jakiś czas pojawiają się szałowe fotki z dziećmi, z których piosenkarz jest bardzo dumny. Xavier i Fabienne wyrośli na pięknych i mądrych młodych ludzi. Oboje odnoszą sukcesy w nauce, sporcie oraz tańcu, do tego mogą pochwalić się imponującą urodą.

Xavier Wiśniewski na Instagramie

Xavier jest niezwykle przystojny. Jego profil cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników Instagrama. Syn Wiśniewskich uwielbia programy telewizyjne, w których co jakiś czas pojawia się w towarzystwie sławnych rodziców, a od niedawna swoje pierwsze kroki stawia także w świecie wirtualnym. Ostatnio nastolatek pochwalił się śliczna fotką z wiosennego spaceru z siostrą, która uwielbia jazdę na deskorolce.

To się nazywa zgrane rodzeństwo.

Zobacz: Michał Wiśniewski z synem wpadli do TVP i zwrócili na siebie uwagę wszystkich! Xavier wyrasta na ulubieńca paparazzi!

Zobacz: 17-letni Xavier Wiśniewski ubiera się modniej od swojego słynnego ojca! Na najnowszym zdjęciu nastolatek wygląda jak James Bond!

Zobacz: Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego przy wielkanocnym stole! Złamali świąteczną tradycję, ale bawili się znakomicie!


Xavier i Fabienne Wiśniewscy na wspólnym zdjęciu

Xavier i Fabienne Wiśniewscy na wspólnym zdjęciu

Xavier i Fabienne Wiśniewscy w sesji dla Gali

Xavier i Fabienne Wiśniewscy w sesji dla Gali

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

×