Wzruszający post Rafała Maślaka na chwilę przed wyborami Mister International - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Wzruszający post Rafała Maślaka na chwilę przed wyborami Mister International

Rafał Maślak

Fotografia: ONS

''Półtora roku temu wiozłem drzewo na traktorze, wyglądałem jak nieszczęście i nawet przez myśl mi nie przeszło...''

Wirtualna Polska

Już dziś o godzinie 12 polskiego czasu odbędą się wybory najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Rafał Maślak ma wielkie szanse na wygraną. Reprezentuje nas prawdziwy przystojniak, ale nie to jest najważniejsze. Rafał umieścił na swoim Facebooku wzruszający post.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Już dziś finał Mister International! Zobaczcie konkurentów Rafała Maślaka [WIDEO]

Pewnie zastawiacie się, czy mam tremę i czy się stresuję. Nic z tych rzeczy. Ja się mam zamiar dziś dobrze bawić i zaprezentować Polskę od jak najlepszej strony. Żeby zostać zwycięzcą, wcale nie trzeba wygrać. Ja tym zwycięzcą już się czuję. Zyskałem coś bardziej wartościowego niż sam tytuł – szacunek i sympatię konkurentów z całego świata.

A jaki powinien być Mister International?

Mister International przez rok będzie mieszkał w Singapurze i latał po całym świecie. Będzie gościem różnych imprez charytatywnych, spotykał się z wieloma osobistościami ze świata i pełnił swoją misję – tłumaczy Maślak.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

I w końcu czas na prawdę. Rafał się do tego nadaje? Tu jest szczery do bólu. On sam nie marzy o tytule najprzystojniejszego mężczyzny świata, bo już czuje się wygrany:

Moi Drodzy ! Spójrzmy prawdzie w oczy i się nie czarujmy !
Wyobrażacie sobie mne w tej roli ? Ja niepewnie czuję się na Gali w Warszawie, gdzie palnę czasami głupstwo przed kamerą i później jak pomyślę na spokojnie, co powiedziałem, to aż mi wstyd. Ja na czerwonym dywanie w Cannes, na balu Unicefu, czy w siedzibie ONZ – z moim angielskim ? To mega słaby pomysł. Jeszcze ta maniera mówienia ,,chcem”, z którą cały czas się zmagam. Co ja bym powiedział ? Chcem pokoju na świecie i chcem aby dzieci w Afryce nie były głodne ?
Mam tylko jedną pozytywną cechę – wiem, kiedy należy ustąpić miejsca komuś lepszemu i mierzę siły na zamiary. Nie będę rzucał się z motyką na księżyc. Wielki świat to nie dla mnie. 1,5 roku temu wiozłem na traktorze drzewo z lasu, wyglądałem jak nieszczęście i nawet przez myśl mi nie przeszło, że moje życie zmieni się o 180 stopni. Moim sukcesem jest już to, że mogę Was tutaj reprezentować i przeżywać tak fajną przygodę na drugim końcu świata. Poza tym ja jestem rodzinnym chłopakiem i nie wyobrażam sobie spędzić rok, z dala od bliskich mojej dziewczyny i Tequili.

Te wpis wywołał prawdziwe szaleństwo – w komentarzach fani a głównie fanki zapewniają że dl nich Rafał Maślak również jest zwycięzcą i absolutnie nie ma konkurencji. Podkreślają też że szanują go za szczerość i mądrość. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Rafał Maślak zdobył bardzo znaczący tytuł na konkursie Mister International

Rafał podkreśla, że już zdobył niezwykle ważny dla niego tytuł Mister International Internautów  i to jest dla niego największa nagroda. A jego ambicją jest zakwalifikowanie się do najlepszej 15 podczas finału Miser International w Korei.

Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×