Rozrywający serce list księcia George’a do księcia Harry’ego. 8-latek uderzył w najczulsze punkty wuja

George i Harry

George i Harry

Książę George postanowił napisać list do Harry'ego. Co znalazło się w korespondencji chłopca do jego wujka? Do szczegółów dotarł jeden z tygodników.

Życie George’a od początku śledzą miliony ludzi na całym świecie. Książę przyszedł na świat w Szpitalu Świętej Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington 22 lipca 2013 roku. W tym samym szpitalu księżna Diana urodziła jego ojca Williama. Chłopcu nadano imiona: George Alexander Louis. Swoją pierwszą oficjalną podróż odbył z rodzicami do Nowej Zelandii i Australii. Miał wówczas zaledwie 9 miesięcy i już podbił serca ludzi na całym świecie.

Kilka dni temu najstarszy syn Cabridge’ów skończył 8 lat. Chłopiec rośnie jak na drożdżach i rozumie bardzo wiele z tego co się dzieje wokół niego, chociaż rodzice starają się go chronić, żeby miał w miarę możliwości normalne dzieciństwo. Znawcy rodziny królewskiej twierdzą, że William i Kate zdecydowali, że nie powiedzą mu, jaką rolę w przyszłości może pełnić.

Z pewnych spraw może i nie zdaje sobie sprawy, ale z pewnością zauważył, że nagle z jego życia zniknął ukochany wujek. Wiadomo, że Harry był bardzo przywiązany do bratanków, często ich odwiedzał i bawił się z nimi. Niestety odkąd wyjechał za ocean, ma bardzo ograniczony kontakt z dziećmi. Do tego jeszcze jest skonfliktowany z bratem, a końca sporu nie widać.

8-letni George postanowił, że napisze do wujka list.

Wzruszający list George’a do Harry’ego

George szybko dorasta, a królewscy znawcy ujawnili, że książę staje się coraz bardziej świadomy rozłamu, który drąży jego rodzinę.

George był naprawdę dotknięty odejściem Harry’ego i chociaż w tym tygodniu skończył dopiero osiem lat, jest niesamowicie spostrzegawczy i widział, jak zdenerwowany był jego tata, gdy stracił brata – mówi informator.

Skontaktował się listownie ze swoim wujkiem.

William i Kate nie chcieli go zatrzymywać, a nawet pomogli mu napisać list, który napisał pięknie, mówiąc wujowi Harry’emu, jak bardzo za nim tęsknił i jak bardzo chciał poznać swoją nową kuzynkę Lilibet. Narysował nawet kilka zdjęć dla Lilibet i Archiego, które spowodowały łzę w oku Williama.

Czy Harry odpowie bratankowi, i czy będzie tak samo poruszony słowami chłopca jak jego rodzice?


Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Komentarze

 • Ość pisze:

  Musicie tak każdy artykuł kopiować od innych ?
  Nudziarze

 • Gość pisze:

  Skomentuję to tak : „srała babcia będą muszki”.

 • Gość pisze:

  . Dokladnie. Prymitywne manipulieanie glupimi ludźmi, zeby wiedzieli koho msja uwielbiac, a kogo nienawudziec.
  Swoja droga Kate z tych swoich dzieci zrobila towar reklamowy na wlasnej popularnosci. Na okraglo w mediach jakies ich pozowane zdjęcia, ktore im mamusja podrzuca.

 • Gość pisze:

  Lizusowskie i poddańcze w tonie artykuły dotyczące rodziny Williama jest tak żałosne, że aż się fl-ki przewracają.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×