Ściskające za serce słowa syna Agnieszki Kotulanki: „Chciałbym, abyśmy ostatni raz…”

Agnieszka Kotulanka pogrzeb

Agnieszka Kotulanka pogrzeb

Syn Agnieszki Kotulanki na pogrzebie matki

Nagła śmierć popularnej aktorki Agnieszki Kotulanki wywołała ogromny szok w całym środowisku artystycznym, jak również wśród fanów serialu Klan. Przypomnijmy, że we wtorek odbył się pogrzeb aktorki, którą pożegnali licznie przybyli przyjaciele i najbliższa rodzina na cmentarzu w Legionowie.

Podczas uroczystości pogrzebowych żegnano Agnieszkę Kotulankę wspominając jej życie w ciepłych słowach. Jednak najbardziej emocjonalna i wzruszająca okazała się przemowa syna aktorki 33-letniego Michała Sas-Uhrynowskiego, który zwrócił się do zgromadzonych przyjaciół ze specjalna prośbą. Wspomniał swoją mamę, przypominając wszystkim, że jej życie było wypełnione humorem i dystansem do świata:

Każdy, kto znał moją mamę, a nawet ci, którzy nie znali jej osobiście, tylko oglądali, widzieli, że była osobą z dużym dystansem do świata i o wielkim poczuciu humoru. Dlatego chciałbym, abyśmy jeszcze raz uśmiechnęli się z nią, ostatni raz i tak ją zapamiętali – powiedział 33-letni Michał Sas-Uhrynowski.

Po rozczulającym przemówieniu syna Kotulanki, głos zabrał ksiądz, który podziękował zmarłej Kotulance za codzienny uśmiech i wzorowe macierzyństwo Wspomniał także o jej dobrym sercu, które miała  dla wszystkich:

Dziękujemy ci za twoje dobro, za twoją zawsze uśmiechniętą twarz, za twoje macierzyństwo i za twoje dobre serce wobec wszystkich, których Bóg postawił na drodze twojego życia – mówił ks. Zenon Pawelak.

Te przemówienia wzruszyły wszystkich przybyłych na pogrzeb Agnieszki Kotulanki. Najbardziej dzieci aktorki – Michała oraz 31-letnią Katarzynę, a także matkę Kotulanki. Wzruszenia i ogromnego smutku również nie kryli przybyli aktorzy i przyjaciele, którzy znali się z Agnieszką Kotulanką z planu serialowego. Nie zabrakło Izabeli Trojanowskiej, Agnieszki Dygant, Pauliny Holtz, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Warto dodać, że mimo kontrowersji i wielu słów krytyki, na pogrzebie pojawił się także były partner aktorki, Paweł Wawrzecki. Niestety nawet podczas pogrzebu aktor nie uniknął nieprzyjemnych sytuacji, bowiem gdy kondukt żałobny ruszał w stronę cmentarza, pod jego adresem padła cała salwa wyrzutów, wśród których wyraźnie można było usłyszeć m.in., „miał tupet, że przyszedł”.

Pamiętajmy o zmarłej aktorce.

Polskie gwiazdy opłakują Agnieszkę Kotulankę. “Nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej”

Obsada “Klanu” przeczuwała śmierć Agnieszki Kotulanki? “Dzwonimy do niej, ale ona nie odbiera” [WIDEO]

Smutne słowa Tomasza Stockingera po śmierci Agnieszki Kotulanki: “Wszystkie problemy wynikały z choroby alkoholowej”


Pogrzeb Agnieszki Kotulanka

Pogrzeb Agnieszki Kotulanka

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×