Szukaj

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym pokaże polska telewizja! Znamy godzinę emisji z tłumaczeniem

Meghan i Harry u Oprah

Meghan i Harry u Oprah

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Cały świat czeka na emisję tego spotkania. Szykuje się wielki hit. Polska telewizja także pokaże rozmowę. Gdzie i kiedy będzie ją można obejrzeć?

Meghan i Harry zgodzili się udzielić wywiadu królowej amerykańskiej telewizji, a prywatnie swojej przyjaciółce Oprah Winfrey. Cały świat już czeka na jego emisję. Pałac drży, jakie to rewelacje wyjdą na jaw, Brytyjczycy są zaciekawieni, co powiedzą małżonkowie, a wszyscy zgodnie węszą wielki skandal i ujawnienie wielu pikantnych szczegółów. Gdzie i kiedy w Polsce będzie można obejrzeć rozmowę?

Wywiad Meghan i Harry’ego z Oprah w polskiej telewizji. Gdzie i kiedy?

Meghan Markle i Harry po wielu miesiącach milczenia po odejściu z rodziny królewskiej, co było wielkim skandalem na początku 2020 roku, w końcu zaczęli udzielać wywiadów. Najpierw książę był gościem Jamesa Cordena. Panowie poruszyli wiele interesujących fanów spraw.

Jednak dopiero kiedy pojawiła się w mediach zapowiedź wywiadu, jakiego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey, zaczęło się prawdziwe zamieszanie. Fani bardzo czekali na to, by po raz pierwszy zobaczyć ciężarną Meghan – przypomnijmy, że w walentynki Sussexowie ogłosili, że Archie będzie miał rodzeństwo, ale to to, co powie, wzbudza największe zainteresowanie i sporo kontrowersji.

Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona podobno zdecydowali się ujawnić wiele intymnych szczegółów swojego życia w Wielkiej Brytanii, a Markle nie przebiera w słowach, mówiąc o tym, co spotkało ją na dworze.

Ukazało się już kilka zwiastunów oczekiwanego z wielką niecierpliwością niemal na całym globie wywiadu. Telewizja CBS, na której antenie pojawi się rozmowa już 7 marca, cały czas stopniuje napięcie i podsyca ciekawość widzów. Z wielkim powodzeniem, bo nie milkną doniesienia na temat rozmowy. Wielu podejrzewa, że Oprah wyciągnie naprawdę wiele smaczków. Pałac drży, a widzowie na całym świecie zacierają ręce. Szykuje się bezsenna noc u Windsorów, gdyż według czasu brytyjskiego emisja będzie o 2 w nocy.

Rozmowa Oprah z Meghan zostanie wyemitowana w USA w stacji CBS w godzinach największej oglądalności – od 20.00 do 22.00 w niedzielę 7 marca.

Jest też dobra wiadomość dla polskich fanów Sussexów. Wywiad z tłumaczeniem będzie można obejrzeć w poniedziałek, o godzinie 20.30 na kanale TVN24, czyli 17 godzin po premierze w USA.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×