Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Caitlyn Jenner na wojennej ścieżce z Kardashiankami? „Sposób w jaki żebrze o uwagę jest niesmaczny”Córki Caitlyn Jenner zwierają szyki przeciw ojcu

Czyżby nadchodziła III Wojna Światowa? Kardashianki nigdy wcześniej nie były tak podzielone. Po wywiadzie, którego Caitlyn Jenner udzieliła Dianie Sawyer, konflikt w ich rodzinie wkroczył na zupełnie nowy poziom. Siostry są kompletnie zniesmaczone zachowaniem przybranego ojca, jak donosi hollywoodlife.com.

Jeśli Cait sądziła, że jej dzieci były wcześniej zdystansowane, to teraz powinna przygotować się na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Kim i Khloe Kardashian wzięły bowiem stronę Kris Jenner, co oznacza, że była olimpijka będzie zmuszona poszukać armii dla samej siebie gdzie indziej.

Caitlyn podzieliła Kardashianów. Khloe i Kim są wściekłe i zniesmaczone sposobem, w jaki [Caitlyn] sportretowała ich matkę. Są przekonane, że Jenner pierze wszystkie te brudy publicznie w pogoni za większym rozgłosem – komentuje w wywiadzie dla hollywoodlife.com informator portalu.

Wywiad Caitlyn, który podzielił Kardashianki

Teraz, gdy ikona transseksualistów w pełni dopełniła procedurę korekty płci, zaczyna sięgać po kobiecość znajdującą się na znacznie wyższej półce, niż obcasy i operacja. Caitlyn zamieniła się w prawdziwą plotkarę. Nie było żadnej świętości podczas jej wywiadu z Diane Sawyer – Kris była absolutnie przerażona sekretami dotyczącymi ich alkowy, które były mąż bez skrępowania wyciągnął na światło dzienne. Tymczasem Kim i Khloe przecierały z niedowierzaniem oczy, nie potrafiąc zrozumieć dlaczego Caitlyn zdecydowała się wepchnąć całą rodzinę pod autobus. 

Jenner z kolei zdaje się zupełnie nie rozumieć o co chodzi jej byłej żonie i przybranym córkom:

Zastanawiam się, czy to kwestia mojej tranzycji, czy po prostu są tak zajęte, że nie mają czasu na choćby jeden telefon – powiedziała podczas wywiadu.

Kendall i Kylie rozdarte między ojcem, a siostrami

Wszystko wskazuje na to, że słynna rodzina naprawdę szykuje się do wojny domowej. Na szczęście, nie wszystkie dzieci Caitlyn odwróciły się od niej po feralnym wywiadzie. Kendall i Kylie Jenner są nieco bardziej lojalne w stosunku do ojca:

Wspierają ją. Wszystkie [dziewczęta] trzymały ją nieco złośliwie na dystans, ale koniec końców wszystkie są też dorosłe i prowadzą bardzo intensywne życie. Zwyczajnie nie mają czasu, nie rozmawiają już z Caitlyn tak często, jak niegdyś. Kendall i Kylie nadal ją kochają, zawsze będzie dla nich rodzicem, tego nie można zmienić – informuje w wywiadzie źródło portalu hollywoodlife.com

Jak myślicie, czy Caitlyn naprawdę odczuwa po prostu głód sławy, czy w jej zachowaniu jest inny ukryty motyw?

Zobacz: Mocne uderzenie Caitlyn Jenner! Po książce z pikantnymi wyznaniami zdecydowała się na… Jej rodzina stanowczo protestuje

Caitlyn Jenner, Kendall Jenner i Kylie Jenner

Caitlyn Jenner, Kendall Jenner i Kylie Jenner

Caitlyn Jenner książka

Caitlyn Jenner książka

Kendall Jenner i Kylie Jenner projektują ubrania i torebki (fot. ONS)

Kendall Jenner i Kylie Jenner są złe na Caitlyn

Kris Jenner czy Caitlyn Jenner? Która jest ładniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×