Występ na preselekcjach otworzył Aleksandrze Gintrowskiej drzwi do międzynarodowej kariery. Na Grammy już była, teraz czas na…

Aleksandra Gintrowska

Aleksandra Gintrowska

Aleksandra Gintrowska o międzynarodowej karierze

Występ na preselekcjach do Eurowizji Aleksandry Gintrowskiej był najdłużej dyskutowanym i wzbudzającym największe emocje. Wszystko za sprawą niecodziennego show z syrenim ogonem. Gwiazda wytłumaczyła, że chciała w ten sposób oddać sens piosenki Missing, która mówi o nieszczęśliwej miłości.

Zobacz: TYLKO U NAS! Aleksandra Gintrowska komentuje swój występ na preselekcjach do Eurowizji

Ola niedawno wróciła ze Stanów, gdzie miała okazję uczestniczyć w gali wręczenia nagród Grammy. Z dumą pozowała na hollywoodzkim czerwonym dywanie, jak zapamięta to wydarzenie?

Na pewno Grammy to jest piękne doświadczenie i dla każdego muzyka warto, żeby tam był i trzeba to zobaczyć. Co prawda Grammy samym w sobie jest dość długim wydarzeniem i się ciągnie. Żeby wręczyć te nagrody to jest trochę czasu. Plus w stanach co chwilę są reklamy, więc się czeka i siedzi. Ale są też świetne show. Będąc tam i widząc tych wszystkich ludzi, takich wielkich artystów jak np. Adele, Justin Bieber czy Lady Gaga to większość z nich stawiało na wspaniałe show i trochę mnie to zainspirowało – powiedziała w rozmowie z nami

To właśnie tam narodził się pomysł na występ z syrenim ogonem. Niestety nie do końca był on trafiony. Okazało się, że Polacy nie do końca lubią takie show. Ale pobyt tam zaowocował różnymi znajomościami.

Spotkałam tam bardzo fajnych ludzi na tym. Za niedługo wyjeżdżam i będę coś nagrywać – dodał

Gratulujemy i czekamy na pierwsze efekty.

Ola Gintrowska - Orły 2016

Ola Gintrowska – Orły 2016

Ola Gintrowska - Eurowizja 2016

Ola Gintrowska – Eurowizja 2016

Aleksandra Gintrowska Missing Eurowizja 2016 dyskwalifikacja

Aleksandra Gintrowska Missing Eurowizja 2016 dyskwalifikacja


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×