Dawid Podsiadło nowym królem TVN? Piosenkarz przyćmił wszystkich innych gości na „Roaście Kuby Wojewódzkiego”

Dawid Podsiadło w programie Kuby Wojewódzkiego

Roast Kuby Wojewódzkiego – teksty Dawida Podsiadło

Wczoraj swoją premierę miał specjalny program Roast Kuby Wojewódzkiego. Stacja TVN bardzo długo zastanawiała się, czy wyemitować show ze względu na dużą ilość niewybrednych żartów. W końcu zdecydowano, że show zostanie pokazane późnym wieczorem. Gospodarz programu zaprosił do studia gości, którzy nie szczędzili mu gorzkich i ostrych słów.

Zobacz: Roast Kuby Wojewódzkiego mocniejszy niż mogłoby się wydawać. Padło mnóstwo ostrych i poniżających słów [CYTATY]

Roast to forma polegająca na niewybrednych żartach na temat pewnej osoby. Czarnym koniem wczorajszego programu okazał się Dawid Podsiadło. W jego wystąpieniu dostało się każdemu z gości, których Kuba Wojewódzki zaprosił do studia. Piosenkarz przyjął ciekawą formę dla swojego prześmiewczego przemówienia. Gwiazdor oparł humor swojego występu na  nieśmiałości, wycofanej postawie – z których jest znany – i tak zwanych sucharach. Żarty bawiły publiczność do łez.

Wokalista rozpoczął od przytyku do Piotra Kędzierskiego:

Panie Kędzior, ja mam takie pytanie: w którym miejscu kariery Pan się teraz znajduje?

Następnie przeszedł do Abelarda Gizy:

Abelard Giza, pan jest z Trójmiasta, prawda? Super! To muszą mieć z panem wesoło. Pan jest taki zabawny człowiek, ja bardzo szanuję, życzę Panu powodzenia, spełnienia marzeń. Określam sobie pana jako takiego mężczyznę utalentowanego. A to dobrze, bo potrzeba takich utalentowanych mężczyzn w kraju i na świecie. I wczoraj sobie pomyślałem, jakim Polska jest tolerancyjnym krajem, że pozwala Panu robić karierę.

Podsiadło nie zapomniał też o gospodarzu programu:

Korzystając z okazji, chciałbym w imieniu milionów Polaków, Pana Kubę Wojewódzkiego obrazić. Ja pana bardzo szanuję i à propos szacunku: nie mogę przyjść na to wesele, co mnie pan zaprosił. Będę wtedy grał… w playstation jedynkę. Pan kocha te wszystkie samochody, te auta. Pan nawet jest teraz na aucie… Miałem dopowiedzieć, że zawodowym, ale widzę, że poszło. No i mamy wiele wspólnego. Obaj jesteśmy przed sześćdziesiątką… I chciałbym, żeby mimo tej sympatii, którą tutaj wyrażamy, nie pomyślał, że to koniec drogi. Pan jest dopiero albo aż królem TVNu. Ale jest ktoś większy niż król i to jest pan Miszczak. A to pan jest takim vice-królem.

Piosenkarz samodzielnie podsumował swój występ:

Wygląda na to, że ekipa sprzątająca nie ma co robić, bo pozamiatałem.

I faktycznie, pozamiatał! A jak Wam podobał się występ 22-latka?

Roast Kuby Wojewódzkiego - najmocniejsze cytaty

Roast Kuby Wojewódzkiego – najmocniejsze cytaty

Roast Kuby Wojewódzkiego - odcinek online

Roast Kuby Wojewódzkiego – odcinek online

Dawid Podsiadło (fot. Instagram)

Dawid Podsiadło na Roaście Kuby Wojewódzkiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×