Szukaj

Cypr na Eurowizji 2016 zaskoczył w półfinale. Zobaczcie mroczny występ grupy Minus One [Wideo]

Minus One - Cypr - występ na Eurowizji

Występ Cypru na Eurowizji 2016

Zmagania uczestników pierwszego półfinału Eurowizji 2016 dobiegły końca. To były 2 długie godziny oczekiwania na ostateczny wynik widzów i jurorów z całego świata. Ostatecznie, do sobotniego koncertu dostali się faworyci bukmacherów: Rosja, Armenia, Azerbejdżan czy Węgry.

Zobacz: Wyniki pierwszego półfinału Eurowizji 2016! Jakie kraje awansowały do finału? [ZDJĘCIA + WIDEO]

Nie obyło się jednak bez małego zaskoczenia. Swój udział w finale wywalczyli też reprezentanci Cypru – grupa Minus One, która na szwedzkiej scenie zaprezentowała piosenkę Alter Ego. To jeden z tych występów, które zapamiętamy na długo. Zobaczcie sami, czy cypryjska piosenka zasługiwała na finał.

Kim są członkowie Minus One z Cypru? Wikipedia

Muzycy z Minus One już rok temu próbowali swoich sił w narodowych eliminacjach do Eurowizji. Ostatecznie zajęli w nich 3. miejsce. W tym roku Cypr nie zorganizował krajowych preselekcji, a publiczny nadawca sam zaproponował grupie udział w konkursie. Członkami zespołu są Francois Micheletto, Harrys Pari, Constantinos Amerikanos, Antonis Loizides i Chris J. Muzycy mają na swoim koncie dwa albumy studyjne.

Zobacz: Występ Azerbejdżanu na Eurowizji 2016 przejdzie do historii. Sprawdźcie jak wyglądała prezentacja piosenki „Miracle” [Wideo]

Alter Ego - Minus One - Cypr, Eurowizja 2016

Alter Ego – Minus One – Cypr, Eurowizja 2016

Minus One - Cypr - Alter Ego

Minus One – Cypr – w finale Eurowizji 2016


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×