Szukaj

Edyta Górniak napisała całą prawdę o swojej wielkiej miłości! Fani nie mogą wyjść z podziwu: „Jak feniks z popiołów” [WIDEO]

Edyta Górniak w niedzielę wystąpiła podczas 56. festiwalu w Opolu. Kilka godzin później z fanami podzieliła się emocjonującym wpisem. Co takiego opublikowała?
Edyta Górniak - występ w Opolu

Edyta Górniak - występ w Opolu

Edyta Górniak tegoroczny opolski festiwal z pewnością zapamięta na lata. Diwa, chociaż miała wystąpić w piątek, w ostatniej chwili odwołała koncert. Piosenkarka trafiła do szpitala z podejrzeniem stanu przedzawałowego, a z całej Polski zaczęły spływać do niej słowa wsparcia.

Górniak kilka godzin później opuściła szpitalne łóżko, a chwilę później opublikowała komunikat do fanów, w którym nadmieniła, że odzyskuje siły i ostatecznie zaprezentuje swój evergreen To nie ja! podczas niedzielnego koncertu festiwalowego. Gwiazda tuż przed północą zafundowała widzom popis swoich umiejętności wokalnych w najlepszym wydaniu. Swoim głosem i energią sceniczną znów przywołała wspomnienia z 1994 roku, gdy w Dublinie niemalże zdobyła Grand Prix Eurowizji.

Kiedy emocje nieco opadły gwiazda ze swoimi obserwatorami postanowiła podzielić się przemyśleniami, które towarzyszyły jej tego szczególnego wieczoru. Przyznała, że od 25 lat muzyka jest jej prawdziwą miłością:

Czasem myślę, że mam tylko Muzykę i Was. Oddałam dla bliskości z ludźmi właściwie całe swoje życie. Poświęciłam siebie, poświęciłam miłość partnerską, a nawet trochę zdrowia. Ale taka Miłość, jak prawdziwy diament – waży, wymaga delikatności, precyzji, staranności, pasji i właściwej oprawy. 25 Lat niezmiennie, całym sercem dla Was. Dziękuję za te lata…

Fani z nieukrywaną radością przyznali, że Edyta po raz kolejny udowodniła, że jest niezniszczalna. Na artystkę, która jeszcze kilka godzin wcześniej walczyła o odzyskanie pełni sił, spadł grad komplementów:

  • Tak jak Ty oddałaś nam swe serce, tak i my Tobie. Zawsze mam do Ciebie wielki szacunek, Twoja muzyka czyni cuda
  • To My dziękujemy.. A teraz odpoczywaj
  • Królowa. Czekam na nową cudowną muzykę. Wczoraj było pięknie
  • Po raz kolejny oczarowałaś mnie swoim ogromnym talentem no i oczywiście niesamowitym głosem
  • My także dziękujemy i kochamy Cię bardzo mocno
  • Jesteś niezniszczalna. Wstałaś jak feniks z popiołów

Razem z Edytą fragmenty eurowizyjnego utworu zaśpiewała opolska publiczność dając tym samym wyraz ogromnego uznania dla talentu gwiazdy.

Zobacz: Odrodzona Edyta Górniak w Opolu zrzuciła szpitalne kapcie i odpaliła wokalną petardę! Jej występ i kreacja już przeszły do historii!

Zobacz: Edyta Górniak na próbie w Opolu nie wyglądała najlepiej. Na zdjęciach paparazzi dokładnie widać, że choroba dała jej w kość

Zobacz: Edyta Górniak przerwała milczenie! Gwiazda wyjawiła dramatyczne fakty swojej choroby! Czy pojawi się w Opolu?


Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×