W Eurowizji Junior wystąpił jeszcze jako chłopiec. Teraz pokazał zdjęcie ze szpitala i poinformował o zmianie płci

Maxime Albertazzi zmieniła płeć

Maxime Albertazzi zmieniła płeć

Maxime Albertazzi była reprezentantką Holandii na Eurowizji Junior z 2018 roku. W Mińsku brała udział w konkursie, który dla Polski wygrała Roksana Węgiel. Wówczas jednak wokalistka była chłopcem i wystąpiła jako Max. Teraz zdradziła, że zrobiła korektę płci.

Konkurs Eurowizji Junior 2018 organizowany w Mińsku był dla Polaków bardzo udany. To właśnie wtedy Roksana Węgiel zdobyła nie tylko pierwsze miejsce, ale także międzynarodową sławę. Jednym z jej konkurentów był Max Albertazzi, który reprezentował Holandię. Chłopiec wystąpił wtedy z piosenką Samen, którą zaśpiewał w duecie z Anne Buhre.

Chociaż para wtedy nie wygrała, to zdobyła serca widzów i zyskali wielu fanów. To właśnie im Max najpierw oznajmił, że jest transpłciowy, a teraz poinformował, że dokonał korekty płci.

Wystąpiła na Eurowizji Junior jeszcze jako chłopiec, teraz pokazała się po korekcie płci. Co opublikowała Maxime Albertazzi?

Maxime dokonała coming outu dwa lata po finale konkursu Eurowizji Junior, gdzie wystąpiła jeszcze jako Max. Wówczas podzieliła się z fanami na Instagramie informacją, że jest osobą transpłciową.

Trudno mi napisać ten post, ale w końcu jestem gotowy, aby powiadomić świat! Jestem transseksualistą, co oznacza, że ​​urodziłem się w niewłaściwym ciele. Ostatnio dużo myślałem i wreszcie doszedłem do wniosku, że nie czuję się chłopcem. Przy tak wielu obserwatorach i programach, które zrealizowałem, wydawało mi się jeszcze trudniej powiedzieć światu, wiedząc, że moja „przeszłość” pozostanie w Internecie na zawsze. Mimo to nadal bardzo się cieszę, że w końcu mogę być sobą i być częścią społeczności LGBTQ +. Będę wyglądać inaczej niż na zewnątrz, ale pozostanę taki sam w środku. Moją pasją jest wciąż muzyka i wciąż mam te same ambicje – napisała wówczas 16-letnia Maxime Albertazzi na Instagramie.

Teraz jest już pełnoletnia i pochwaliła się w sieci, że dokonała korekty płci. W końcu jej ciało jest takie, o jakim marzyła.

Zrobiłam to – powiadomiła fanów Maxime Albertazzi.

Pod zdjęciem ze szpitala Maxime otrzymała mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia.


Maxime Albertazzi jeszcze jako Max na Eurowizji w 2018 roku

Maxime Albertazzi jeszcze jako Max na Eurowizji w 2018 roku

Maxime Albertazzi po korekcie płci

Maxime Albertazzi po korekcie płci

Maxime Albertazzi

Maxime Albertazzi

Komentarze

 • Gość pisze:

  gratuluje badz szczęśliwa wygladasz pieknie

 • Gość pisze:

  Widze ze nie przepuszczacie komentarzy negatywnych do w/w zjawiska bardzo szkodliwego dla mlodych ludzi.Poprawnosc lewacka musi byc hehehe

 • Gln pisze:

  Biedny chłopiec z okaleczoną psychiką, a teraz także i ciałem.

 • Gość pisze:

  Brawo! Każdy myśli,że to takie hip siup! Otóż to bardzo trudna decyzja dla dziecka i całej rodziny. I super,że nareszcie jest szczęśliwa! Nowy Polska to kraj homofobii i myślenia ze średniowiecza. Oby coraz więcej osób miało otwarte umysły!

  • Gość pisze:

   szczesliwe? ty sie chyba z ujem na rozum zamieniles as dopiero za kilka lat uslyszymy ze bedzie chcialo eutanazji bo juz mu nie przyszyja

 • Oto ja pisze:

  Brawo za to kim chcesz być,to twój i każdego wybór.Nijt nie będzie i nie ma prawa dyktować kim chce być i co mam robić.Biada tym co narzucają swoją narrację,biada,

 • Gość pisze:

  Gdzie ten świat zmierza 🤮🤮🤮

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  To teraz banda młodocianych kretynów zapragnie pójść w ślady idola, żeby nadążać za modą. W naszym kraju też niestety ich sporo jest. A że wielu z nich nie stać na operację w innym kraju to będą skakać z mostu. To nawet lepiej, bo nasz kraj potrzebuje pełnowartościowych ludzi, żeby się ROZWIJAĆ.

  • Gość pisze:

   Trzeba być kompletnym idiotą, w dodatku bez serca, żeby zamieścić taki obrzydliwy komentarz… Nasz kraj, aby się rozwijać potrzebuje mądrych, otwartych, tolerancyjnych dla inności ludzi, a nie tępych obywateli „Ciemnogrodu”, którym się niestety stajemy.

  • Gość pisze:

   Skoro nasz kraj potrzebuje pełnowartościowych ludzi, to rozważ swoje w nim istnienie Łukaszu ze Szczecina, bo ze swoim poziomem wiedzy ciągniesz mocno w dół.

  • Gość pisze:

   W Szczecinie też jest kilka mostów. . .

  • Gość pisze:

   Uważam, że zmiana płci to na tyle poważny krok, że raczej mało kto robi to dla mody. Poza tym życzenie komuś śmierci to już dno… Widać, że Panu nudzi się na emeryturze…

  • Nie dla Ciemnogrodu pisze:

   No to dzięki Tobie Łukasz rozwój kraju na pewno nie przyśpieszy. Idź głosować na kaczkę, a najlepiej to wyjedź do Rosji. Tam jest dużo takich geniuszy jak Ty.

  • Gość pisze:

   Moda to krótkie lub długie włosy, spodnie lub spódniczi, kratka lub kwiatki, ale nie korekta płci. Zastanów się zanim coś napiszesz, bo takie stwierdzenia jak Twoje są do przyjęcia tylko na spotkaniach pewnego prezesa z ciemnym ludem (he,he,he), ale większość z nas, mieszkańców Polski, pod tym co napisałeś nie podpisuje się, mało mamy dość ciemnoty, nietolerancji i braku wiedzy.

  • Dorota pisze:

   Ten komentarz podniósł mi ciśnienie ale po odpowiedziach widzę, że na szczęście więcej jest ludzi dobrych.

  • Gość pisze:

   Dysforia płciowa – zapoznaj się z tym pojęciem.

  • Gość pisze:

   Po odpowiedziach do tak tragicznego komentarza można stwierdzić: Ludzi dobrej woli jest więcej.

  • Gość pisze:

   Ty od idiotow kogos nie wyzywaj bo sam sama jestes idiotka a twoje bredzenie o kraju ktory potrzebuje tolerancyjnych ludzi wsadz se w d..e ty jestes z ciemnogrodu juz widac po tym co piszesz maly zakopleksiony czlowieczku

 • Gość pisze:

  Sukienka nie definiuje kobiety…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×