Mrożące krew w żyłach sceny w „Dance Dance Dance 3”. Roksana Węgiel w panice. Musieli interweniować ratownicy medyczni

Dance Dance Dance 3 - wypadek

Dance Dance Dance 3 - wypadek

Dance Dance Dance 3 zafundował widzom sporą dawkę emocji nie tylko dzięki występom duetów. W 6. odcinku krew w żyłach fanów zmrozi koszmarny wypadek. Co się wydarzyło?

Trzeci sezon Dance Dance Dance rozpoczęli: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

Po piątej odsłonie na placu boju zostały 3 pary. Finał programy zbliża się wielkimi krokami, a jury w składzie Agustin Egurrola, Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska ma coraz większe apetyty i ich wymagania rosną.

Przed nami 6. odcinek 3. edycji Dance Dance Dance. W ubiegłym tygodniu przygodę z programem zakończyli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, znani z ostatniej edycji Rolnik szuka żony.

Produkcja podgrzewa atmosferę przed sobotnią odsłoną show. Tym razem będziemy świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Dance Dance Dance 3: Wypadek na planie. Roksana Węgiel w panice

W sieci pojawiło się nagranie, które nie pozostawia złudzeń, że Dance Dance Dance wymaga od uczestników mnóstwa siły i odporności na stres. Podczas przygotowań do kolejnego odcinka doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Już w sobotę widzowie będą świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Jednym z duetów, którym wróży się sukces, jest ten, który stworzyła Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Dziewczyny od samego początku nie mają łatwej drogi, jednak nie spoczywają na laurach i dzielnie walczą o dobre oceny jury. Dają z siebie wszystko, jednak nie raz musiały się mierzyć z negatywną opinią Agustina Egurroli. Tym razem na próbach do kolejnego odcinka doszło do wypadku, który wyglądał bardzo poważnie.

W kolejnym odcinku nastolatki zaprezentują się w układzie, do którego potrzebowały jako rekwizytów drewnianych pałek:

Jako rekwizyty mieliśmy pałki i niestety tą drewnianą pałką dostałam w oko – słyszymy na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie.

Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść. Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich – mówiła Roxie.

Na scenie błyskawicznie zjawiła się pomoc medyczna, która pomogła poszkodowanej przyjaciółce Roksany.Na szczęście i tym razem wszystko dobrze się skończyło.

W sobotę zobaczymy już tylko trzy duety: Zatańczą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas oraz Anna Matusiak i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Kto wejdzie do finału?


Wypadek na planie DDD3Wypadek na planie DDD3

Wypadek na planie DDD3

Wypadek na planie DDD3

Wypadek na planie DDD3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×