Szukaj

Wypadek Marzeny Rogalskiej jednak był ustawką? Tabloid demaskuje magika

Pan Ząbek tłumaczy się z wypadku Marzeny Rogalskiej

Pan Ząbek tłumaczy się z wypadku Marzeny Rogalskiej

Wypadek Marzeny Rogalskiej ustawką?

Nie ma dnia, aby w mediach nie mówiono o wypadku, jaki wydarzył się w ubiegłą sobotę w Pytaniu na śniadanie. Magik, który pojawił się w studio, chciał przeprowadzić sztuczkę. Wszystko skończyło się niebezpiecznym zdarzeniem. Prowadząca Marzena Rogalska musiała udać się do szpitala z powodu skaleczonej gwoździem ręki. W sieci pojawiły się memy i nie brakowało także komentarzy, jakoby TVP zaplanowało to zdarzenie, aby poprawić swoją reputację. Głos w tej sprawie zabrała sama poszkodowana – Marzena Rogalska.

Zobacz: Wypadek Marzeny Rogalskiej to ustawka? Dziennikarka w końcu zabrała głos w tej sprawie

Tymczasem wciąż nie brakuje głosów, jakoby wypadek Marzeny Rogalskiej był ustawką. W dzisiejszym wydaniu Super Expressu dziennikarze postanowili zdemaskować magika.

Gwóźdź nawet nie drasnął dłoni Marzeny Rogalskiej. Iluzjonista wyciągnął go po prostu z tyłu torby ostrzem w dół i niepostrzeżenie podczepił pod dłoń dziennikarki. Jak widać, akcja była tak perfekcyjnie zaplanowana, że nawet prezenterka uwierzyła, że ma dziurę w dłoni – czytamy

Sprawy nie chciał komentować Pan Ząbek. 

Nie mogę o tym mówić, bo w moim interesie jest utrzymać tę informację jak najdłużej w tajemnicy. Iluzjonista nie zdradza swoich sekretów – przyznaje w rozmowie z tabloidem

Wersję przedstawioną przez dziennik zdaje się potwierdzać Katarzyna Zielińska, która stwierdziła, że Rogalska nie ucierpiała aż tak bardzo, jak się o tym mówi. Jak myślicie, czy wszyscy daliśmy się nabrać na sztuczkę magika? Może miał to być doskonały zabieg marketingowy w celu wypromowania Pana Ząbka. Jeśli tak, to udało się, bo od kilku dni mówi się tylko o nim, a jego nazwisko popularne jest nie tylko w Polsce. A może naprawdę Marzena Rogalska ma przebitą rękę?

Zobacz: Katarzyna Zielińska skomentowała wypadek Marzeny Rogalskiej w „Pytaniu na Śniadanie”: „Dłoń nie została przebita!”

Marzena Rogalska o przekłutej gwoździem dłoni

Wypadek Marzeny Rogalskiej ustawką?

Marzena Rogalska o przekłutej gwoździem dłoni

Magik oszukał Marzenę Rogalską?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×