Rozenek i Majdan w towarzystwie Omeny Mensah i jej męża biznesmena relaksują się na jachcie. Luksus to mało powiedziane

Rozenek i Majdan we Włoszech

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w sieci wypad do Włoch nad jezioro Garda. W towarzystwie Omeny Mensah i jej męża biznesmena korzystają z niebywałych luksusów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po swojej szwedzkiej wyprawie kamperem postanowili odpocząć nieco bardziej komfortowo i pojechali do Włoch. Tam zameldowali się w luksusowym hotelu i spędzają czas  na samych przyjemnościach. Rozkoszują się świetnym jedzeniem i winem w towarzystwie przyjaciół.

Zobacz także: Rozenek zameldowała się w luksusowym hotelu. Cena za noc? Lepiej usiądźcie

Podczas jednej z kolacji, w której towarzyszyli Małgorzacie i Radkowi właśnie Omenaa Mensach i Rałał Brzoska, rozpętało się istne piekło. Pogoda w jednej chwili mocno się zmieniła i zaczęła się wielka burza. Zaczęło padać, spadł ogromny grad, co mocno przeraziło Rozenek.

Nie wiem, czy to słyszycie, ale powiem wam, że my walczymy tu z żywiołem. Po prostu my jesteśmy łowcami burz. Naprawdę mamy tutaj ekstremalne sytuacje. Nałożono nam specjalne folie, żeby nas chronić, ale to niewiele daje – mówiła.

Zobacz także: Rozenek pokazała przerażające sceny. „My walczymy tu z żywiołem!”. Podczas luksusowej kolacji rozpętało się piekło

Następnego dnia jednak wszystko wróciło do normy i zaprzyjaźnione pary mogły wspólnie spędzić dzień, korzystając z uroków miejsca i pięknej pogody. Wszystko zrelacjonowali w sieci.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują włoskie luksusy

Na Instagramach Majdana, Rozenek i Mensah pojawiły się zdjęcia i relacje ze wspólnego dnia. Małgorzata z mężem i przyjaciółmi spędzała czas na luksusowej łodzi, rozkoszując się widokami.

Tylko popatrzcie, jak pięknie tu jest. Co za widoki, te budynki – zachwycała się.

Nie zabrakło relaksu z winem, a także ujęć, na których panie pozują w kostiumach kąpielowych, prezentując nienaganne sylwetki. Radosław podsumował wspólny czas na swoim Instagramie.

To był fantastyczny dzień – napisał Majdan.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia. Zobaczcie jak się bawią Małgosia Rozenek, Radek Majdan, Omenaa Mensah i jej mąż, Rafał Brzoska.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Omenaa Mensah, Rafał Brzoska razem spędzili dzień

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Omenaa Mensah, Rafał Brzoska razem spędzili dzień

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Omenaa Mensah, Rafał Brzoska razem spędzili dzień

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×