Szukaj

Finał Eurowizji 2017 z najniższą oglądalnością w ostatnich latach! Zmagania Kasi Moś obejrzało tylko…

Eurowizja 2017 oglądalność

Eurowizja 2017 oglądalność

Oglądalność finału Eurowizji 2017

Eurowizja na całym świecie co roku gromadzi przed telewizorami ponad 200-milionową publiczność. W Polsce od kilku lat mogliśmy mówić o świetnej oglądalności. Do 2016 roku każdą edycję śledziło prawie 5 milionów widzów. Jak było tym razem? Okazuje się, że poczynania Kasi Moś nie spotkały się z tak ogromnym zainteresowaniem Polaków, jak np. w przypadku Michała Szpaka.

Finał Eurowizji 2017 obejrzało 2,78 mln widzów. Dla porównania – walkę Michała Szpaka o główną nagrodę śledziło ponad 4,4 mln, a gdy startowała Cleo przed telewizorami zasiadło aż 4,63 mln.

Wynik z 2014 roku pozostaje zatem najwyższym w ostatnich latach, co też potwierdza teorię, że im popularniejszy w kraju reprezentant, tym jest większa oglądalność konkursu.

TYLKO U NAS! Kasia Moś na lotnisku w Warszawie. Po powrocie z Eurowizji 2017: “Było mi trochę przykro. Jury dało nam więcej punktów niż rok temu, ale…” [WIDEO]

Wyniki oglądalności półfinału Eurowizji 2017

Pierwszy półfinał, w którym startowała Kasia Moś oglądało średnio 1,8 mln widzów. W szczytowym momencie – podczas występu Polki i ogłaszania listy finalistów – kanały TVP włączyło prawie 3 mln (2,73) Polaków.

Eurowizja 2017: Michał Szpak skomentował występ i wyniki Kasi Moś

Oglądalność finału Eurowizji 2017 z Kasią Moś

Oglądalność finału Eurowizji 2017 z Kasią Moś

Ile osób obejrzało Eurowizję 2017 w Polsce?

Ile osób obejrzało Eurowizję 2017 w Polsce?


Michał Szpak odpowiada na krytykę posła PiSPolska w finale Eurowizji 2017 - która śpiewa Kasia Moś?

Polska w finale Eurowizji 2017 - która śpiewa Kasia Moś?

Które miejsce zajął Michał Szpak na Eurowizji 2016?

Które miejsce zajął Michał Szpak na Eurowizji 2016?

Dodaj komentarz

 • Remix pisze:

  Jak już przepisujecie część artykułu z Interii, to przepisujcie ten fragment w całości, a nie wybiórczo.

  „Nie tylko wynik osiągnięty przez Kasię Moś (22. miejsce, piąte od końca) w finale Eurowizji rozczarował – konkurs przed telewizory przyciągnął zaledwie 2,78 mln widzów. To najsłabszy rezultat od lat.”

  Polska wysłała słabą piosenkę, która Polakom nie spodobała się. Jeśli TVP chce mieć oglądalność na przyzwoitym poziomie, to powinna liczyć się z „głosem ludu”, a nie paru pseudofachowców z jury. Nikt nie będzie sie katował przed telewizorem, żeby podnieść oglądalność tym, którzy mają telewidzów w nosie.

 • okiGość pisze:

  Kasia Moś najlepsza na eurowizji 2017

 • Gość pisze:

  Artykul Jastrzabpost z dnia 16 maja 2016 roku. Napisaliscie , ze Michala Szpaka ogladalo 5,1mln widzow a teraz piszecie ze 4,4mln. Po co te klamstwa?

 • Gość pisze:

  Nie było Michała więc nie ogladalam

 • Gość pisze:

  Znowu klamia i umniejszaja Michalowi. A Jastrzab wzial dane z Interii, bo tam te same klamstwa na temat ogladalnosci Michala Szpaka. EUROWIZJA 2016 ROKU – MICHALA SZPAKA OBEJRZALO 6,32MLN widzow.

 • 6,32 mln-2016 rok pisze:

  jesli redaktor cos pisze powinien sprawdzić dane z 2016 roku to jest dostępne; przytoczę tylko fragment, cytuję: „Gdy na scenie pojawił się Michał Szpak i zaśpiewał piosenkę „Color of your life”, w tym momencie widownia Jedynki wyniosła 5,76 mln osób, a TVP Polonia – 560 tys., czyli łącznie 6,32 mln widzów.”, a wy piszecie o 4 mln- bzdury ogólnie wtedy konkurs oglądało ponad 5,09 mln sam występ Michała przyciągnął jeszcze więcej ludzi. Przecież na zagranicznych portalach nawet pisano o ogromnej oglądalności w Polsce i podawano ponad 6 mln. pytanie dlaczego jesli chodzi o Michała Jastrząb post kłamie???? – wszystko jest do sprawdzenia!!!!

 • Gość pisze:

  do stopPiSowi- gosciu nie bądź żenujący w tamtym roku tez był PiS i nie promowali Michała Szpaka , na wizualizacje nie dali mu pieniędzy , Kasie bardzo promowali, miała niebotyczna reklamę, setki wywiadów, imprez przed eurowizyjnych, nawet załatwiono jej występ na preselekcjach Ukrainy, kasa na wizualizację itd i efekt występu Michała i Kasi jakże rożny i oglądalność występu Michał Ogromna- tu nie ma nic do rzeczy telewizja tylko osoba artysty który moze przyciągnąć publiczność, Michał ma charyzmę, fenomenalny głos i miał lepsza piosenkę, nie mówiąc już o występie, choć ubogi wizualnie bo nie było pieniędzy- (tv nie miała nosa powinna wtedy zainwestować w Michała ale ktoś nie ma pojęcia o biznesie) to występ piękny, zapamiętywalny i poruszający serca.

 • Gość pisze:

  Ja oglądałam , choć wykonanie Kasi nie zachwycało ani głosem ani interpretacją . Piosenka też nie porywa były lepsze, ale ogladałam tylko dlatego bo mam sprawdzające sie „przeczucia” i na moment przed rozpoczęciem finału, miałam przeczucie, że nie wypadnie dobrze i zajmie 22 miejsce – sprawdziło się

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem nawet nie opłacało się tego oglądać

 • stopPiSowi pisze:

  Ludzie nie oglądają, bo bojkotują TVPiS

 • Gość pisze:

  Ludzie nie oglądali bo było wiadomo,ze ta pani położy szanse Polski. No i sprawdziło sie to w stu procentach

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×