Szukaj

Wyniki w „Big Brotherze” są ustawione?! Fani mają argument nie do podważenia. Ogromna wpadka produkcji

Big Brother nominacje 12 maja

Big Brother nominacje 12 maja

Producenci Big Brothera pokazali, jak rozkładają się głosy widzów w tym tygodniu. Internauci dopatrzyli się rażącego błędu, który podważa wiarygodność wyników. Po zsumowaniu liczba oddanych głosów przekracza 100%.

Nowy sezon Big Brothera wśród niektórych widzów cieszy się większą popularnością niż pierwsza edycja programu emitowana przez TVN 18 lat temu. Większość fanów reality-show ma już swoich faworytów, którym kibicuje w walce o 100 tysięcy złotych. Do czasu nominacji wszytko zależne jest od mieszkańców, a ci nie ukrywają, że najbardziej w domu wadzi im Kasia Olek, którą w tym tygodniu aż sześciu z siedmiu wskazało do opuszczenia show. Widzowie zdają się mieć jednak nieco inne zdanie w tej kwestii, czego potwierdzeniem jest liczba oddanych głosów na 23-latkę z Lubartowa i jej rywali na dzień wczorajszy.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu do opuszczenia programu nominowanych jest aż pięciu uczestników. By zmotywować widzów programu do ocalenia swoich faworytów, w najnowszym odcinku pokazano, jak aktualnie rozkładają się głosy. Z opublikowanej w serwisach społecznościowych planszy jasno wynika, że największą szansę na wyjście z domu Wielkiego Brata ma Radek, na którego oddano 47% głosów. Kasia otrzymała 27%, Magda Zając 19%, Bartek 5%, a Magda Wójcik 3%. Wiadomość szczególnie nie spodobała się fanom brodatego uczestnika ze Śląska, którego mieszkańcy nazywają „hanysem”:

  • Jeśli faktycznie odpadnie Radek, to jestem pewna, że mieszkańcy będą w szoku.
  • Radek dużo wnosi do programu
  • To jest jedyna z 4 osób która naprawdę mnie jeszcze nie zdenerwowała, a to dosyć łatwo zrobić

Widzowie Big Brothera poddali w wątpliwość wiarygodność zaprezentowanych wyników. Wszystko przez drobną wpadkę producentów. Po zsumowaniu wszystkich danych wynika, że na uczestników oddano łącznie nie 100 a 101% głosów. Internauci nie ukrywają swojego oburzenia – wprost piszą o tym, że cały program jest ustawiony.

  • 101 procent głosujących naliczyli – dobrzy są… Może jeszcze zaprzeczycie, że to oszustwo? Wstyd trochę tak
  • Czuję się oszukana! Nie po raz pierwszy. Kto teraz odda kasę za smsy, które w ogóle nie są liczone? Co wy robicie z ludźmi!
  • 101 procent? Ciekawe jakim cudem
  • Przecież z góry jest ustalone, kto ma wygrać, a głosowanie to pić na wodę…

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że producenci show jedynie zaokrąglili dane do najbliższej liczby całkowitej, czego efektem jest suma zawyżona o 1%.

Zobacz: Szok w Big Brotherze! Były uczestnik właśnie wrócił do programu!

Zobacz: Big Brother: Znamy nominowanych! Aż pięciu uczestników walczy o głosy!

Zobacz: Justyna Żak po wyjściu z „Big Brothera” wylała wszystkie swoje żale! Produkcja nie będzie zadowolona


Big Brother - głosowanie

Big Brother - głosowanie

Łukasz Darłak wrócił do Big Brothera

Łukasz Darłak wrócił do Big Brothera

Łukasz Darłak wrócił do Big Brothera

Łukasz Darłak wrócił do Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×