Szukaj

Wyniki w “Big Brotherze” są ustawione?! Fani mają argument nie do podważenia. Ogromna wpadka produkcji

Producenci Big Brothera pokazali, jak rozkładają się głosy widzów w tym tygodniu. Internauci dopatrzyli się rażącego błędu, który podważa wiarygodność wyników. Po zsumowaniu liczba oddanych głosów przekracza 100%.
Big Brother nominacje 12 maja

Nowy sezon Big Brothera wśród niektórych widzów cieszy się większą popularnością niż pierwsza edycja programu emitowana przez TVN 18 lat temu. Większość fanów reality-show ma już swoich faworytów, którym kibicuje w walce o 100 tysięcy złotych. Do czasu nominacji wszytko zależne jest od mieszkańców, a ci nie ukrywają, że najbardziej w domu wadzi im Kasia Olek, którą w tym tygodniu aż sześciu z siedmiu wskazało do opuszczenia show. Widzowie zdają się mieć jednak nieco inne zdanie w tej kwestii, czego potwierdzeniem jest liczba oddanych głosów na 23-latkę z Lubartowa i jej rywali na dzień wczorajszy.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu do opuszczenia programu nominowanych jest aż pięciu uczestników. By zmotywować widzów programu do ocalenia swoich faworytów, w najnowszym odcinku pokazano, jak aktualnie rozkładają się głosy. Z opublikowanej w serwisach społecznościowych planszy jasno wynika, że największą szansę na wyjście z domu Wielkiego Brata ma Radek, na którego oddano 47% głosów. Kasia otrzymała 27%, Magda Zając 19%, Bartek 5%, a Magda Wójcik 3%. Wiadomość szczególnie nie spodobała się fanom brodatego uczestnika ze Śląska, którego mieszkańcy nazywają “hanysem”:

  • Jeśli faktycznie odpadnie Radek, to jestem pewna, że mieszkańcy będą w szoku.
  • Radek dużo wnosi do programu
  • To jest jedyna z 4 osób która naprawdę mnie jeszcze nie zdenerwowała, a to dosyć łatwo zrobić

Widzowie Big Brothera poddali w wątpliwość wiarygodność zaprezentowanych wyników. Wszystko przez drobną wpadkę producentów. Po zsumowaniu wszystkich danych wynika, że na uczestników oddano łącznie nie 100 a 101% głosów. Internauci nie ukrywają swojego oburzenia – wprost piszą o tym, że cały program jest ustawiony.

  • 101 procent głosujących naliczyli – dobrzy są… Może jeszcze zaprzeczycie, że to oszustwo? Wstyd trochę tak
  • Czuję się oszukana! Nie po raz pierwszy. Kto teraz odda kasę za smsy, które w ogóle nie są liczone? Co wy robicie z ludźmi!
  • 101 procent? Ciekawe jakim cudem
  • Przecież z góry jest ustalone, kto ma wygrać, a głosowanie to pić na wodę…

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że producenci show jedynie zaokrąglili dane do najbliższej liczby całkowitej, czego efektem jest suma zawyżona o 1%.

Zobacz: Szok w Big Brotherze! Były uczestnik właśnie wrócił do programu!

Zobacz: Big Brother: Znamy nominowanych! Aż pięciu uczestników walczy o głosy!

Zobacz: Justyna Żak po wyjściu z “Big Brothera” wylała wszystkie swoje żale! Produkcja nie będzie zadowolona


Oglądałeś/aś Big Brothera?

×