Szukaj

Seksowna Joanna Krupa postawiła produkcji „Top Model” warunki nie z tej ziemi! Takich zachcianek nie ma nawet Kim Kardashian!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Wymagania Joanny Krupy w Top Model

Karierę Joanny Krupy bez wątpienia można określić jako błyskotliwą. Modelka jest rozchwytywana, reklamodawcy dosłownie się o nią biją, a w sznureczku za Top Model ustawia się cała lista telewizyjnych show, które chciałyby mieć ją tylko dla siebie. Zgrabna, piękna, niezwykle charyzmatyczna i zakochana – Krupa ma w życiu wszystko, czego mogłaby chcieć. Nic więc dziwnego, że znajdując się na pozycji, w której ciężko nią manipulować, śliczna modelka sama stawia warunki. I to jakie!

Jej kontrakt z Top Model, w którym pojawi się po krótkiej przerwie, to prawdziwa symfonia zachcianek, których nie powstydziłaby się sama Kim Kardashian. Jak donosi Super Express, gwiazda zaczęła od drobnych rzeczy, takich jak niskokaloryczna dieta, by chronić swoją boską sylwetkę, SPA i kryty basen w hotelu, w którym będzie się zatrzymywała czy wanna z hydromasażem.

To jednak dopiero czubek góry lodowej, bo u podstawy leżą o wiele poważniejsze wymagania! Modelka, która zdementowała niedawno plotki o rozstaniu z ukochanym Douglasem Nunesem nie zamierza opuszczać go na kilka miesięcy – partner będzie jej towarzyszył wszędzie. Z tego powodu, Krupa zażyczyła sobie, by produkcja opłaciła mu bilety lotnicze z Los Angeles do Warszawy, a także zadbała, by ich apartament był zawsze małżeński. Jurorka popularnego show chce mieć również przynajmniej osiem godzin przerwy pomiędzy nagraniami, by móc w spokoju oddawać się igraszkom… I zdrowemu odpoczynkowi, rzecz jasna!

Joanna zgarnie za udział w show aż 250 tysięcy, a oprócz partnera, który będzie u jej boku bez przerwy, na planie pojawią się również osobisty stylista i fryzjer modelki.

Nieźle, jak na jeden show!

Joanna Krupa pierwszy raz o kryzysie w swoim związku. Czy rozstała się z partnerem? „Był czas kiedy było bardzo źle” [WIDEO]

Gwiazdy na gali „Serce dla zwierząt 2018”: Kasia Moś, Joanna Krupa, Joanna Jabłczyńska, Jacek Rozenek z Roxi Gąską

Joanna Krupa POGONIŁA narzeczonego?! Ślub za pasem, a ona zrywa zaręczyny!


Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Karolina Emus w takiej samej stylizacji jak Joanna Krupa

Karolina Emus w takiej samej stylizacji jak Joanna Krupa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×