Wykształcenie Martyny Wojciechowskiej to zestaw imponujących prestiżowych uczelni! Takiej sensacji nikt się nie spodziewał!

Wykształcenie Martyny Wojciechowskiej. Kim jest z zawodu?

Mimo że Martyna Wojciechowska od wielu lat realizuje swoje pasje podróżnicze, posiada niezwykle zaskakujące oraz różnorodne wykształcenie. Gwiazda TVN-u ukończyła kilka prestiżowych uczelni, zdobywając na nich imponujące specjalizacje zupełnie odbiegające od zawodu, który obecnie wykonuje. Kim z wykształcenia jest słynna podróżniczka?

Martyna Wojciechowska jest obecnie niekwestionowaną gwiazdą TVN-u, wspaniałą podróżniczką, cudowną mamą, a do tego wszystkiego niezrównaną osobowością telewizyjną. Swoją przygodę z mediami piękna gwiazda rozpoczęła bardzo dawno, w latach 90., w łódzkiej telewizji lokalnej. Następnie atrakcyjną prezenterką zainteresowała się jej obecna stacja-matka, która powierzyła jej prowadzenie programu o tematyce motoryzacyjnej. Seksbomba w mig stała się największą gwiazdą kanału tematycznego TVN Turbo. Dopiero po kilku latach prezenterka rozpoczęła realizację swojej wielkiej pasji do podróży.

W 2009 roku Martyna stworzyła autorski cykl Kobieta na krańcu świata, który błyskawicznie zrobił z niej gwiazdę. Program do dziś cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów, dzięki czemu TVN realizuje kolejne sezony nie oszczędzając pieniędzy na widowisku, które przyciąga przed telewizory kilkumilionową publiczność. Jednak mało kto wie, że wykształcenie Wojciechowskiej absolutnie nie jest związane z podróżami. Laureatka złotej TeleKamery może się pochwalić wyjątkowo imponującym zestawem skończonych uczelni.

Jakie wykształcenie ma Martyna Wojciechowska?

Gwiazda TVN jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Po maturze Martyna kontynuowała swoją edukację na kilku wyższych uczelniach. Zaskakującym jest zatem fakt, że najsłynniejsza polska podróżniczka posiada dyplom z ekonomii. Poza tym zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, gdzie zdobyła specjalizację w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nabytą wiedzę w tej dziedzinie Martyna z pewnością wykorzystała podczas pracy w redakcji polskiego wydania National Geographic oraz National Geographic Traveler, gdzie do 2017 roku była redaktor naczelną.

Ale to nie wszystkie osiągnięcia naukowe Wojciechowskiej. Okazuje się, że w 2005 roku podróżniczka ukończyła z wyróżnieniem podyplomowe studia MBA w Polish Open University – Wyższej Szkole Zarządzania. Warto wspomnieć, że ukończeniem tak prestiżowej uczelni w polskim show-biznesie mogą pochwalić się tylko nieliczni.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Wyszło na jaw imponujące wykształcenie zmysłowej Natalii Siwiec! Nie zgadniecie jaką szkołę skończyła Miss Euro!

Zobacz: Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Gdyby nie rola w “M jak miłość”, mogłaby przebierać w ofertach pracy!

Zobacz: Imponujące! Michał Szpak z zawodu jest nie tylko muzykiem! Jakie ma wykształcenie?


Legitymacja szkolna Martyny Wojciechowskiej

Legitymacja szkolna Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska w 2001 roku
Martyna Wojciechowska – Bal TVN 2018, kreacja: Łukasz Jemioł

Martyna Wojciechowska – Bal TVN 2018, kreacja: Łukasz Jemioł

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×