Małgorzata Rozenek przed śmiercią zrobi coś, co zamknie usta hejterom. Odważna deklaracja gwiazdy „DDTVN”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich planach. Chce zrobić coś, co na zawsze zamknie usta hejterom. Odważna deklaracja prezenterki! 

Małgorzata Rozenek weszła do show-biznesu jako prowadząca show Perfekcyjna pani domu. Później mogliśmy oglądać ją też w kilku innych formatach TVN-u. Od zeszłego roku Gosia współprowadzi śniadaniówkę Dzień Dobry TVN. Dobrze wiedzie się jej również w życiu prywatnym. Wraz z Radosławem Majdanem wychowuje trzech synów: Stanisława i Tadeusza Rozenków oraz Henryka Majdana. Dumna mama wpoiła chłopcom zasady, których zawsze się oni trzymają.

To nie jest tak, że oni są tak bardzo niesamowicie grzeczni, a już na pewno nie są posłuszni. Oni mają bardzo dobrą cechę. Oni wiedzą, że moment, kiedy musimy coś zrobić, nie tylko dotyczy to rzeczy zawodowych, ale to też dotyczy szkoły, czy jakiś ważnych momentów,  to oni wiedzą, że trzeba się spiąć. To jest coś, czego uczyliśmy ich od zawsze. Kiedy jest czas wypoczynku, to jest czas wypoczynku. Ale kiedy coś trzeba zrobić, to zróbmy to i miejmy z głowy. Oni potrafią się koncentrować. To jest ogromna moja duma. W ogóle cała moja rodzina. Teraz patrzę na to zdjęcie i cieszę się, że mogę pracować również z nimi – powiedziała Jastrząb Post.

Gwiazda telewizji nie jest zwolenniczką stosowania kar i jakiegokolwiek negatywnego bodźcowania pociech.

My żyjemy sobie bardzo mocno związani. Jesteśmy rodziną, która bardzo mocno się wspiera, bardzo dużo rozmawia, bardzo dużo się przytula, często mówi, że się kocha. Nie jestem zwolennikiem kar. Uważam, że takie negatywne bodźcowanie dzieci nie jest dla nich dobre. Jak żyjemy razem cały czas, to oni też obserwują, uczą się i tak to jest. A oprócz tego są niezwykle inteligentni – dodała.

Małgorzata Rozenek o planach na przyszłość. Co zrobi?

Gosia – oprócz tego, że pracuje w mediach i jest matką – może też z dumą powiedzieć o sobie, że jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji.

Jestem absolwentką wydziału Prawa i Administracji UW – powiedziała Faktowi.

Po ukończeniu magisterium poszła na studia doktoranckie, lecz nie zdążyła się dotąd obronić.

Potem dostałam się na studia doktoranckie, które zakończyłam bardzo dobrą oceną. Złożyłam swój doktorat do recenzji, wrócił do mnie po poprawkach i nie zdążyłam się obronić – wyznała.

Na szczęście Rozenek jest gotowa zrealizować marzenia i na pewno obroni swój doktorat.

Gdy ludzie się mnie pytają o marzenia, czy cele na przyszłość, to jest na pewno taki cel, który będę chciała przed końcem życia zrealizować – dodała.

Po prostu nie ma innej możliwości, by odeszła z tego świata, bez zdobycia kolejnego stopnia naukowego.

Nie wiem, kiedy, bo na razie w ogóle nie mam na to czasu, ale nie ma takiej możliwości, żebym odeszła z tego świata nie obroniwszy tego doktoratu – zwieńczyła ten wątek.

Jedno jest pewne: taki wyczyn z pewnością zamknie usta części hejterów Gosi!


Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mniej czasu na robienie debilnych zdjęć do Internetu a czasu na naukę będzie aż nadto

 • Gość Toja pisze:

  A niby czemu miałoby to zamknąć usta hejterow Normanie? Jak Gosia zdobędzie ten tytuł? Uczciwie? Sama napisze pracę doktorską? Cóż nie jestem pewna. Zakłamuje rzeczywistość cały czas więc czemu jej wierzyć? Ten doktorat raczej nie jest jej ambicją, a jedynie kolejnym powodem do przechwalania się.

 • gość pisze:

  Niestety jej WIEDZA nie jest odzwierciedleniem dyplomu, to że ma dyplom nie znaczy, że prezentuje wiedzę. Tej pani brak wiedzy ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ. jak skończyła studia i za co? to nie wiadomo.

 • Gość pisze:

  Boże jedyny ona myśli , że wykształcenie sprawi, że będzie bardziej lubiana ? Serio ? Przecież słoma w butach dalej zostanie. Jest strasznie prosta i ludzie inteligentni są epatują d…ą, bogactwem, tylko mądrością, a u tej pani tego najbardziej brakuje

 • Gość pisze:

  Kiedy tvn zdejmie ja z programu ddtvn bo gdy ona jest to zmieniam na tvp pns i proszę przestańcie już o niej pisać bo niema sensu ona jest prosta i zenujaca

  • Gość pisze:

   Na razie TVN ma nasze głosy proszące o zdjęcie tej pani z anteny w nosie . Poczekajmy do próśb o przedłużenie koncesjii

 • Gość pisze:

  publicznie juz sie chwaliła,że ma doktorat.Oby Bóg nie pokrzyżował planów,bo pani się wydaje ,że to ona rządzi światem.Nawiasem mówiąc,skończyła wydział prawa i administracji ale w kierunku ADMINISTRACJI NIE PRAWO.

 • Aja pisze:

  Będzie musiała napisać go praktycznie od nowa. Już jest nieaktualny, pojawiło się w tym czasie mnóstwo publikacji, które będzie musiała uwzględnić.

 • Gość pisze:

  Kobieto naucz się mówić poprawnie po polsku i wypowiadaj się z głowy a nie z kartki ( nauczona na pamięć jak wierszyk ) . A nie chwal się czymś czego nie zrobiłaś .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×