Jarosław Kaczyński nie życzy sobie wykorzystania swojego wizerunku w filmie „Smoleńsk”? Wycięto fragmenty z jego udziałem!

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Wiemy co się stało

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Wiemy co się stało

Wycięte sceny z Jarosławem Kaczyńskim w filmie „Smoleńsk”

Przed nami jedna z najciekawszych premier kinowych tego roku. Być może nie ze względu na sam obraz pod tytułem Smoleńsk, ale na pewno ze względu na zamieszanie, jakie powstało przy jego produkcji. Film miał wejść do kin już kilka miesięcy temu, jednak twórcy natrafili na problemy techniczne i musieli poprawić kilka scen, w których występują efekty specjalne. Tak mówiła wersja oficjalna.

Zobacz: Reżyser filmu „Smoleńsk” zdradza, dlaczego przesunięto premierę filmu: „Nieodpowiedzialni ludzie podjęli się czegoś, czego nie umieją zrobić”

W mediach mówi się jednak o tym, że film po prostu nie podobał się… Jarosławowi Kaczyńskiemu, który do pierwotnej wersji miał tak  dużo zastrzeżeń, że produkcja postanowiła je wszystkie poprawić.

Jak donosi Super Express, między innymi wycięto wszystkie sceny, w których pojawiał się Jarosław Kaczyński. Potwierdza to aktorka Katarzyna Łaniewska, która powiedziała:

Według mojej wiedzy w filmie nie występuje postać brata pana prezydenta

Redakcja dziennika próbowała poprosić o komentarz polityków Prawa i Sprawiedliwości. Nikt jednak nie zechciał udzielić oficjalnej wypowiedzi. Dziennikarze usłyszeli jednak, że: „Jarosław Kaczyński nie życzył sobie, aby jego osoba była w tym filmie„.

Wybieracie się do kina na ten film?

Smoleńsk - premiera 9 września

Smoleńsk – premiera 9 września

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na pogrzebie Zyty Gilowskiej

Nie będzie postaci Jarosława Kaczyńskiego w filmie „Smoleńsk”?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×