Co się dzieje z Johnnym Deppem? Wygląd ekstremalnie wychudzonego aktora przyprawia o ciarki. Fani zatrwożeni

Johnny Depp jest wychudzony

Johnny Depp jest wychudzony

Wychudzony Johnny Depp. Czy jest na coś chory?

Johnny Depp przez wiele kobiet uważany jest za istny symbol seksu. Jego zmysłowe, pełne usta i przeszywające spojrzenie zwróciły w głowie niejednej fance. Przystojny aktor uchodzi także za wzór męskości wśród wielu mężczyzn. A przynajmniej tak było do wczoraj.

Media na całym świecie zainteresowały się wyglądem aktora, który zaczyna przyprawiać o ciarki. Przy okazji jego wizyty w Petersburgu, gdzie zagrał charytatywny koncert ze swoim zespołem Hollywood Vampires, powstało kilka pamiątkowych fotek z fanami. Dzisiaj z niedowierzaniem komentuje je cały świat.

Doniesienia o gorszej formie Deppa, które pojawiały się w amerykańskiej prasie już jakiś czas temu, podsycają jego najnowsze zdjęcia z koncertu charytatywnego w Rosji. Depp wyraźnie schudł, na jego twarzy można zauważyć sporo zmarszczek, niepokojąco wygląda także kolor jego skóry.

Fani są bardzo zaniepokojeni ekstremalnie wychudzonym ciałem swojego idola. Wiele osób bardzo krytycznie odnosi się do jego nagłej przemiany. Niektórzy pocieszają się nawzajem twierdząc, że laureat Złotego Globa szykuje się do nowej roli filmowej. Co prawda przed nami premiera filmu London Fields, jednak zdjęcia do produkcji Mathew Cullena zostały już dawno zakończone. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby Johnny wkrótce miał pojawić się w jakiejkolwiek kolejnej kinowej produkcji.

  • To nie jest Johnny! On tak przecież nie wygląda!
  • Co się z nim stało do jasnej cholery? Gdzie tamten przystojniak?
  • To straszne jak on wygląda!
  • Nowa rola, albo poważne problemy ze zdrowiem. Martwię się

Niewykluczone, że imprezowy styl życia i depresja, w jaką 54-latek rzekomo wpadł po rozstaniu z Amber Heard, miały wpływ na jego aktualną formę.

19-letnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis to nieziemska piękność! Już jest sławna!

Była żona Johnyego Deepa przyznała się do błędu: „Dopiero zrozumiałam wagę tego, co zrobiłam”

Amber Heard świętowała rozwód! A razem z nią wielkie gwiazdy! Co to było za rozczarowanie, gdy nie chcieli jej wpuścić do…


Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Johnny Depp

Johnny Depp

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×