Szukaj

Szczuplutka siostra księżnej Kate przyłapana z synkiem podczas joggingu! Słodki Arthur to już spory kawaler o przepięknych oczach!

Pippa Middleton, z synem Arthurem, została przyłapana przez paparazzi, w jednym z londyńskich parków. Siostra księżnej Kate może pochwalić się ślicznym synem i bardzo zgrabną sylwetką. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu.
Pippa Middleton po porodzie

Pippa Middleton po porodzie

Pippa Middleton, dzięki księżnej Kate, wyrosła na najgorętszą celebrytkę drugiej dekady XXI wieku w Wielkiej Brytanii. Szczególnie w okresie ślubu książęcej pary była na językach wszystkich lokalnych tabloidów, które szczególną uwagę poświęcały jej apetycznym kształtom. W 2011 roku brytyjskie media próbowały nawet zeswatać Pippę z księciem Harrym, przypisując im płomienny romans i potajemne spotkania za murami pałacu Kensington, do którego Middeltonówna ma nieograniczony wstęp. Wszystko okazało się fikcją, gdy w 2016 roku angielska ślicznotka zaręczyła się ze swoim partnerem, brytyjskim biznesmenem, Jamesem Matthewsem. Para pobrała się 20 maja 2017 roku w Engledield, o czym donosiły media na całym świecie.

Zobacz: Prawie “królewski” ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa! Tak wyglądała suknia ślubna siostry księżnej Kate

Choć popularność Pippy nieco przygasła, a ona sama dwa lata po ślubie Kate i Williama przekroczyła granicę „trzydziestki” i skupiła się na bardziej kreatywnych zajęciach niż brylowanie na salonach, to wciąż co jakiś czas można trafić na wzmianki w kolorowej prasie na jej temat. Szczególną popularność przysporzyły jej narodziny syna Arthura Michaela Williamsa, który przyszedł na świat 15 października 2018 roku, w szpitalu św. Marii w Londynie, czyli w tym samym miejscu, w którym księżna Cambridge urodziła trójkę swoich dzieci.

Pippa Middleton na spacerze z synem

Pippa Middleton na pierwszym spacerze z synem

Od porodu Pippy minęło już 10 miesięcy. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z dzieckiem, podczas joggingu w parku, w ekskluzywnej dzielnicy Londynu – Battersea. Absolwentka Uniwersytetu w Edynburgu wyglądała promiennie. Na zdjęciach widać, że dzięki regularnym treningom udało się jej wrócić do idealnie smukłej sylwetki. Uwagę przykuwa także uroczy bobas, który z zaciekawieniem obserwował otaczający go świat.

To najsłodszy bobas w mieście – twierdzi brytyjski magazyn Hello!.

Do kogo Arthur jest bardziej podobny? Do Pippy czy Jamesa?

Zobacz: Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!

Zobacz: Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!


Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Arthur – syn Pippy Middleton

Arthur – syn Pippy Middleton

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×