Szczuplutka siostra księżnej Kate przyłapana z synkiem podczas joggingu! Słodki Arthur to już spory kawaler o przepięknych oczach!

Pippa Middleton po porodzie

Pippa Middleton po porodzie

Pippa Middleton, z synem Arthurem, została przyłapana przez paparazzi, w jednym z londyńskich parków. Siostra księżnej Kate może pochwalić się ślicznym synem i bardzo zgrabną sylwetką. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu.

Pippa Middleton, dzięki księżnej Kate, wyrosła na najgorętszą celebrytkę drugiej dekady XXI wieku w Wielkiej Brytanii. Szczególnie w okresie ślubu książęcej pary była na językach wszystkich lokalnych tabloidów, które szczególną uwagę poświęcały jej apetycznym kształtom. W 2011 roku brytyjskie media próbowały nawet zeswatać Pippę z księciem Harrym, przypisując im płomienny romans i potajemne spotkania za murami pałacu Kensington, do którego Middeltonówna ma nieograniczony wstęp. Wszystko okazało się fikcją, gdy w 2016 roku angielska ślicznotka zaręczyła się ze swoim partnerem, brytyjskim biznesmenem, Jamesem Matthewsem. Para pobrała się 20 maja 2017 roku w Engledield, o czym donosiły media na całym świecie.

Zobacz: Prawie “królewski” ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa! Tak wyglądała suknia ślubna siostry księżnej Kate

Choć popularność Pippy nieco przygasła, a ona sama dwa lata po ślubie Kate i Williama przekroczyła granicę „trzydziestki” i skupiła się na bardziej kreatywnych zajęciach niż brylowanie na salonach, to wciąż co jakiś czas można trafić na wzmianki w kolorowej prasie na jej temat. Szczególną popularność przysporzyły jej narodziny syna Arthura Michaela Williamsa, który przyszedł na świat 15 października 2018 roku, w szpitalu św. Marii w Londynie, czyli w tym samym miejscu, w którym księżna Cambridge urodziła trójkę swoich dzieci.

Pippa Middleton na spacerze z synem

Pippa Middleton na pierwszym spacerze z synem

Od porodu Pippy minęło już 10 miesięcy. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z dzieckiem, podczas joggingu w parku, w ekskluzywnej dzielnicy Londynu – Battersea. Absolwentka Uniwersytetu w Edynburgu wyglądała promiennie. Na zdjęciach widać, że dzięki regularnym treningom udało się jej wrócić do idealnie smukłej sylwetki. Uwagę przykuwa także uroczy bobas, który z zaciekawieniem obserwował otaczający go świat.

To najsłodszy bobas w mieście – twierdzi brytyjski magazyn Hello!.

Do kogo Arthur jest bardziej podobny? Do Pippy czy Jamesa?

Zobacz: Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!

Zobacz: Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!


Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Arthur – syn Pippy Middleton

Arthur – syn Pippy Middleton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×