Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy głosują od rana: Kożuchowska, Rusin, Mucha

Wybory prezydenckie 2020 -gwiazdy

Wybory prezydenckie 2020 -gwiazdy

Od samego rana gwiazdy tłumnie ruszyły do lokali wyborczych. Wiele z nich już zdążyło oddać głos na swojego faworyta w wyścigu o fotel prezydenta. Zdjęcia z lokali wyborczych już powoli pojawiają się w sieci. Które gwiazdy zdążyły już zagłosować?

Wybory prezydenckie  jeszcze nigdy w historii nie wzbudziły tylu kontrowersji. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła ich przeprowadzenie zgodnie z planem. Wszystko zostało przesunięte o ponad miesiąc, ale tak naprawdę niemal do ostatnich dni głosowanie stało pod znakiem zapytania. Pierwszy raz w historii kraju wyborcy mogą oddać głos korespondencyjnie lub w tradycyjny sposób odwiedzając lokale wyborcze.

Podczas tych wyborów, mamy okazję wybierać spośród 11 kandydatów. Podczas gdy ubiegający się o fotel prezydenta prowadzili swoje kampanie wyborcze, gwiazdy tłumnie nawoływały do udziału w wyborach. Wiele z nich występowało w spotach profrekwencyjnych, które skierowane były przede wszystkim do najmłodszego elektoratu. Znani i lubiani postanowili wykorzystać swoją rozpoznawalność w słusznej sprawie.

Jak już wiadomo z komentarzy internautów, które pojawiają się pod postami między innymi Kingi Rusin, frekwencja dopisuje. Oznacza to, że Polacy wzięli przykład ze znanych i lubianych i również wypełniają swój obywatelski obowiązek. Gwiazdy nie zapomniały oczywiście o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas wizyty w lokalu wyborczym.

Wybory prezydenckie 2020: które gwiazdy już zagłosowały?

Gwiazdy oczywiście nie pozostały gołosłowne. Od samego rana w sieci pojawiają się zdjęcia z lokali wyborczych. Gwiazdy show-biznesu tłumnie ruszyły oddać głos na swojego faworyta. Wśród tych, którzy pochwalili się zdjęciami z udziału w wyborach, są między innymi: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Kuba Wojewódzki, Robert Makłowicz, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiałowski, Kinga Rusin, Szymon i Urszula Hołownia, Mandaryna, Xavier Wiśniewski, Anita Sokołowska, Katarzyna Ankudowicz, Paweł Deląg, Monika Olejnik, Joanna Jabłczyńska, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Cichopek, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Anna Puślecka, Anna Mucha, Piotr Szeląg, Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Tomasz Oświeciński, Kasia Tusk, Natalia Siwiec, Dawid Kwiatkowski, Maffashion.  

Zdjęcia głosujących gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

 


Anna Lewandowska wybory prezydenckie 2020

Anna Lewandowska wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Komentarze