Polacy już wiedzą na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich! Czy Andrzej Duda powinien zacząć się martwić?!

Kampanie przedwyborcze ruszyły pełną parą. Partie polityczne podały swoich kandydatów do parlamentu, są również nowe postacie, ubiegające się o fotel prezydenta. Czy ktoś może zagrozić Andrzejowi Dudzie?

Już niebawem Polacy ruszą do lokali wyborczych, wybierając swoich kandydatów do polskiego parlamentu. Z uwagi na gorący okres przedwyborczy, partie polityczne już rozpoczęły szalony wyścig o mandaty poselskie, a przede wszystkim zwycięstwo dające liczebną przewagę na Wiejskiej. Wielu zwolenników Roberta Biedronia właśnie w jego partii – Wiosna, pokładało spore nadzieje. Jednak z biegiem czasu Biedroń stracił na zaufaniu Polaków, zatem rozpoczął kolejną wyborczą strategię. Wiosna w solowej rozgrywce nie ma większych szans na uzyskanie zadowalającego wyniku wyborczego, w związku z tym Biedroń, który wcześniej był prezydentem Słupska, nabrał ochoty na fotel głowy polskiego Państwa.

Robert Biedroń niedawno zdobył mandat europosła, z ochotą wielką rozgościł się więc w Brukseli. Lider Wiosny wybrał pensję europosła, zrezygnował z kandydowania do polskiego parlamentu. Jednak okazuje się, że Robert zamierza zostać prezydentem Polski. Niestety ten pomysł nie spotkał się z wielkim entuzjazmem społeczeństwa. Tym bardziej, że Biedroń nieoczekiwanie połączył siły z SLD i partią Razem, te trzy formacje jako jeden twór polityczny, wystartują do wyborów parlamentarnych. Okazuje się, że właśnie Biedroń będzie wspólnym kandydatem lewicy w wyborach prezydenckich.

Na panelu Wirtualnej Polski, Polacy wyrazili swoje obawy co do takiej szalonej decyzji Biedronia. Aż 30% respondentów pomysł prezydentury Biedronia uważa za absurdalny, z czego 21% wybrało odpowiedź raczej negatywnie, a 18%. – zdecydowanie negatywnie. Przeciwnego zdania jest jedynie 28% badanych. Opcję raczej pozytywnie wskazało tylko 20% badanych, a zdecydowanie pozytywnie – 8%. 33% ankietowanych wstrzymało się od oceny.

Warto nadmienić, że zgodnie z badaniami, aż 57% elektoratu PiS popiera jednak decyzję Biedronia, a tylko 19% ma odmienne zdanie. Podobnie wygląda sondaż sympatyków Koalicji Obywatelskiej, zwolenników kandydatury Biedronia na prezydenta jest 48%, a przeciwników – 38%.

Zaskoczyły was te wyniki?

Zobacz: Robert Biedroń ze swoim życiowym partnerem na wspólnej romantycznej okładce! Taki miły prezent z okazji pierwszego dnia wiosny!

Zobacz: Robert Biedroń wyciągnął zapomniane i bardzo mocne słowa Kory! Wytrącił nimi prawicy wszystkie argumenty!

Zobacz: Uszczęśliwiona Agnieszka Sienkiewicz pokazała się w windzie z zakupami z Biedronki! Internauci dali jej po nosie za inny szczegół z fotki!


Robert Biedroń – wybory do Europarlamentu 2019

Robert Biedroń – wybory do Europarlamentu 2019

Kuchnia w mieszkaniu Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

Kuchnia w mieszkaniu Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

Lodówka Roberta Biedronia wzbudziła kontrowersje

Lodówka Roberta Biedronia wzbudziła kontrowersje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×