Szukaj

Na wiecu Andrzeja Dudy zabrakło bliskiej osoby. Co się stało?

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda zwyciężył w I turze wyborów prezydenckich 2020. Podczas wieczoru wyborczego zabrakło jednej, ważnej dla niego osoby. Kogo?

Wybory prezydenckie 2020. Pierwsza tura odbyła się w niedzielę, 28 czerwca. Do udziału w rywalizacji stanęło 11 kandydatów. Według sondażowych wyników, które pojawiły się tuż po zamknięciu lokali, zwyciężył Andrzej Duda, który osiągnął 41,8 procent głosów. Tuż za nim znalazł się Rafał Trzaskowski, który zdobył 30,4 procent głosów.

Polacy spośród wspomnianych panów wybiorą prezydenta. II tura głosowania odbędzie się już za dwa tygodnie, czyli 12 lipca.

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego

Andrzej Duda tuż po tym, jak ogłoszono sondażowe wyniki, podziękował za oddane głosy. W Łowiczu zwrócił się do swoich wyborców:

Wygrywam tę I turę dzięki państwa głosom rzeczywiście w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny – mówił urzędujący prezydent.

Oprócz prezydenta, na scenie pojawiło się mnóstwo jego sympatyków, którzy trzymali w rękach biało-czerwone flagi. Oprócz nich, na scenie znalazła się Agata Duda, która wyglądała bardzo stylowo. Wybrała jasne spodnie, które połączyła z elegancką marynarką. Zabrakło jednak osoby bardzo bliskiej prezydentowi, jego córki, Kingi.

Kinga Duda w Londynie. Co tam robi?

Chociaż nie wiadomo, dlaczego Kinga Duda nie pojawiła się podczas wieczoru wyborczego w Łowiczu, można przypuszczać, że ma to związek z jej karierą. Córka prezydenta przebywa w Londynie. Do końca maja odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii, podobno został on przedłużony:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – zdradzała w Onecie osoba z otoczenia rodziny prezydenta.

Kiedy Kinga wróci do Polski? Na ten moment nie ma oficjalnego komentarza w tej sprawie.


Agata Duda wspierała męża podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda wspierała męża podczas wieczoru wyborczego

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Wspiera go żona, Agata

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Wspiera go żona, Agata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×