Szukaj

Nie wyłączyli mikrofonu Agacie Dudzie. Wszyscy usłyszeli, co wypaliła po ogłoszeniu wyników

Agata Duda

Agata Duda

Wybory prezydenckie 2020. Agata Duda podczas wiecu wyborczego męża, nieoczekiwanie powiedziała kilka słów, które wyłapał mikrofon. 

Gdy pięć lat temu Andrzej Duda został wybrany Prezydentem RP, jego żona zrezygnowała ze swojej dotychczasowej pracy, spakowała walizki i przeprowadziła się do Warszawy. Od tego momentu Agata regularne pojawia się u boku męża podczas różnych spotkań, podczas których z reguły prezentuje się bardzo korzystnie.

Wybory prezydenckie 2020. Agata Duda chwyciła za mikrofon

Agata Duda towarzysz mężowi od początku kampanii prezydenckiej. Dodatkowo założyła konto w mediach społecznościowych, które z dnia na dzień śledzi coraz więcej osób. To właśnie tam promuje projekty, w których bierze udział. Żony prezydenta nie mogło zabraknąć w Łowiczu podczas wieczoru wyborczego. Na tę okazję wybrała szykowną, jasną stylizację.

Pierwsza Dama, gdy poznała sondażowe wyniki wyborów, nie potrafiła ukryć radości. Szczególnie że jej mąż zdobył najwyższy wynik spośród jedenastu kandydatów i wyprzedził Rafała Trzaskowskiego o prawie dziesięć procent.

Agata pod koniec wydarzenia schyliła się w stronę mikrofonu, który był włączony. Uczestnicy usłyszeli trzy słowa, które powiedziała po ogłoszeniu wyników:

Niech żyje Polska!

Duda podeszła w stronę męża i ucałowała go.

Kinga Duda nie pojawiła się na wieczorze wyborczym

Chociaż Agata Duda wspierała męża, na wiecu nie pojawiła się córka pary prezydenckiej, Kinga. Prawdopodobnie na jej nieobecność wpływ ma kariera.

Duda przebywa w Londynie. Do końca maja odbywała staż w jednej z prestiżowych kancelarii. Ich współpraca została przedłużona:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy – zdradzała w Onecie osoba z otoczenia rodziny prezydenta.

Czy Kina wróci na II turę wyborów? Na ten moment nie ma oficjalnego komentarza.


Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda wspierała męża podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda wspierała męża podczas wieczoru wyborczego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×