Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć dziecka i pokazała jak mieszka
Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć dziecka i pokazała jak mieszka

Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce magazynu! Zdradziła płeć...

Odeta Moro pokazała piękny ciążowy brzuszek na okładce...

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka. Jest przepiękna!
Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka. Jest przepiękna!

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i wygląda jak modelka....

Córka Roberta Leszczyńskiego ma już 15 lat i...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama
Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej...

Dziś czwartek, 24.05.2018

To zdecydowanie rozwód stulecia! Cały świat huczy od plotek na temat rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Co już wiemy?

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta


Wszystkie fakty na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

WOW. Tego nikt się nie spodziewał! Najgorętsza, najatrakcyjniejsza, najbardziej uwielbiana, najpopularniejsza (etc.) para Hollywood bierze rozwód! Informacja, która wczoraj ujrzała światło dzienne wygenerowała wielką kulę śnieżną, której już nic nie zatrzyma. Amerykańscy blogerzy i dziennikarze biją się teraz o wypowiedzi kogokolwiek z bliskiego otoczenia, paparazzi próbują namierzyć Angelinę lub Brada, pan-de-mo-nium!

Postanowiliśmy trochę Wam to wszystko uporządkować i przedstawić najważniejsze fakty i wypowiedzi, bo coś czujemy, że ta karuzela śmiechu z plotkami dopiero się rozkręca!

 1. Brad i 12 lat młodsza Angelina poznali się 12 lat temu na planie filmu Pan i Pani Smith. On zostawił dla niej Jennifer Aniston.
 2. Ślub wzięli dopiero dwa lata temu, na „życzenie dzieci”
 3. Do podziału mają majątek wielkości około 400 mln dolarów (!), przed ślubem podpisali intercyzę
 4. Jedynym komentarzem Angeliny było oszczędne oświadczenie przeczytane przez jej prawniczkę:
 5. Podjęliśmy tę decyzję dla dobra naszej rodziny. Nie będzie więcej oświadczeń w tej sprawie, a moja klientka prosi uszanowanie prywatności jej i jej rodziny w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 6. Brad Pitt również wydał specjalne oświadczenie:
 7. Jestem niezwykle zasmucony, ale tym, co liczy się teraz najbardziej, jest dobro naszych dzieci. Uprzejmie proszę media, by dały im przestrzeń spokoju tak potrzebną w tych trudnych chwilach.
 8. Jako oficjalny powód podawane są „różnice nie do pogodzenia”, aczkolwiek mówi się też o różnicach w podejściu do wychowywania dzieci, oraz o romansie Brada z aktorką Marion Cotillard, na planie filmu „Sprzymierzeni”, o czym Angelina przekonała się wynajmując prywatnego detektywa.
 9. Marion Cotillard bardzo szybko i nerwowo zareagowała na doniesienia, jakoby to przez nią Brad i Angelina mieli się rozstawać. Aktorka jest w długim związku z francuskim aktorem Guillaume Canet’em, mają pięcioletniego syna Marcela. Rzecznik Francuzki oświadczył, że Marion:
 10. Jest załamana doniesieniami, ze to ona miałaby być przyczyną rozpadu ich małżeństwa. Marion bardzo kocha swoją rodzinę i chce z nimi spędzać jak najwięcej czasu. Pomówienia, ze zdradzała męża z Bradem są dla niej niezwykle bolesne
 11. Plotki o romansie Brada z francuską aktorką zaczęły się pojawiać jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć. Producent filmu Graham King od początku opowiadał o tym jak niezwykła chemia pojawiła się między tą dwójką zanim jeszcze ruszyły zdjęcia. Nalegali, żeby jak najwięcej ćwiczyć, spotykali się na próbach i ciągle rozmawiali o swoich postaciach. Brad i Marion grają agentka i członkinię ruchu oporu, którzy zakochują się w sobie. Zdjęcia do filmu „Allied” ruszyły w lutym.
 12. Kilka godzin po złożeniu pozwu przez Angelinę, wytwórnia wypuściła trailer do „Allied” z miłosnymi scenami i „chemią” między dwójką głównych aktorów pokazaną na ekranie
 13. W sprawie rozwodu wypowiedział się już również ojciec Angeliny, aktor Jon Voight, z którym gwiazda dopiero niedawno nawiązała kontakt po dekadzie milczenia:
 14. To bardzo, bardzo smutne. Coś naprawdę poważnego musiało skłonić Angie do podjęcia takiej decyzji. Nie wiem o co chodzi, ale martwię się o nią i dzieci, mam nadzieję, ze niedługo ich zobaczę
 15. Amerykańskie media donoszą, że innym obiektem zainteresowania Brada, była Selena Gomez, z którą „bardzo chciał się spotkać” na MTv Awards w 2013. Gwiazdka i aktor występowali razem w filmie „Big short” w 2015. Angelina podobno dostałą szału zobaczywszy ich wspólne zdjęcia.
 16. Brad jest wściekły na Angelinę za sugestię, ze „wystawiał ich dzieci na niebezpieczeństwo”.  Uważa, że to ona teraz wystawia całą rodzinę na cel paparazzich i fotoreporterów robiąc medialny szum wokół ich rozstania. „Rozpętała piekło” – mówi
 17. Amerykańskie portale donoszą, że aktorka maiła dosyć nadużywania alkoholu i marihuany przez swojego męża, przez co bywał nieodpowiedzialnym ojcem narażającym dzieci na niebezpieczeństwo.
 18. Wszyscy zwrócili oczy na Jennifer Aniston, która dowiedziała się że Brad, będący wtedy jej mężem ma ognisty romans z koleżanką z planu – Angeliną Jolie dwanaście lat temu, i o której chodziły pogłoski, że nigdy się z tym nie pogodziła. Aniston oficjalnie odmówiła komentowania sytuacji, ale „bliskie aktorki źródła” donoszą że w chwili kiedy dowiedziała się o wniesieniu pozwu przez Angelinę zaczęła się głośno śmiać i powiedziała „That’s right, karma is a bitch” („tak własnie, karma to suka”)
 19. George Clooney, przyjaciel Brada od 20 lat zapytany o zdanie wyznał, że jest „zszokowany, zasmucony i nie rozumie co się dzieje, nigdy by się tego nie spodziewał i jest mu bardzo przykro”

Grubo! To może być wydarzenie medialne, które zdominuje media na długi czas. Piękna Angelina i seksowny Brad rozwodzą się w atmosferze skandalu, z jego romansem i uzależnieniami w tle, bardzo hollywoodzkie. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji!

Zobacz: Fani zalewają internet memami Brada Pitta i Angeliny Jolie! Te z Jennifer Aniston są najlepsze 🙂

Wszystko o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta

Wszystko o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta

Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×