Szukaj

Kiedy Meghan Markle i księżna Kate znów pokażą się razem? Ujawniono datę wspólnego wystąpienia księżnych

księżna kate Meghan markle

księżna kate Meghan markle

Oficjalne wystąpienie Meghan Markle i księżnej Kate

Meghan Markle i księżna Kate według prasy od miesięcy uwikłane są w „wojnę domową”, która rządzi życiem pałacu Kensington. Od Bożego Narodzenia księżne nie pojawiały się wspólnie. Kiedy kolejny raz zobaczymy je razem na oficjalnym wydarzeniu? Wyciekły plany dotyczące następnego łączonego wystąpienia księżnej Sussex i księżnej Cambridge. Kiedy będzie miało miejsce? Z jakiej okazji?

Meghan Markleksiężna Kate od miesięcy nie znikają z pierwszych stron brukowców i portali plotkarskich. Wszystko przez konflikt, który podobno zamienił pałac Kensington w strefę wojny i ostatecznie pchnął księcia Harry’ego i jego żonę do decyzji o wyprowadzce. Para remontuje Frogmore Cottage i w ciągu najbliższych paru tygodni wyprowadzi się z Londynu, ale to posunięcie wcale nie uspokoiło sytuacji. Fakt, że od Bożego Narodzenia, które miało być kulminacyjnym punktem w sporze pomiędzy księżnymi nie widziano ich razem, wcale nie pomaga w opanowaniu spekulacji. Wygląda jednak na to, że obie księżne już w przyszłym tygodniu dostaną szansę na naprostowanie paru rzeczy.

Ich następne wspólne wyjście będzie miało miejsce we wtorek, 5 marca. To właśnie wtedy rodzina królewska podczas oficjalnej ceremonii będzie świętowała 50-lecie namaszczenia księcia Karola na następcę tronu. Podczas ceremonii królowa Elżbieta II i jej rodzina oraz poddani i politycy będą celebrować 50 lat, które książę Walii poświęcił w służbie Wielkiej Brytanii i Zjednoczonemu Królestwu.

Myślicie, że to uspokoi plotki o konflikcie?

Nagranie z baby shower Meghan Markle trafiło do sieci! Znamy płeć dziecka!

Meghan Markle w Maroku zmienia stroje na coraz odważniejsze! Jej ostatnia kreacja to totalne zaskoczenie!

Ciężarna Meghan Markle w eleganckiej czarno-białej stylizacji w upalnym Maroko! Dzięki spektakularnym kolczykom błyszczała jak oscarowa gwiazda!


Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Meghan Markle i książę Harry na spotkaniu z królem Maroka

Księżna Kate i książę William w Dundee

Księżna Kate i książę William w Dundee

Meghan Markle w białej marynarce w Maroko

Meghan Markle w białej marynarce w Maroko

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×