Wróżbita Maciej – Brat znęcał się nademną i ciężarną żoną. Maciej Skrzątek opowiedział o traumatycznych przeżyciach

Wróżbita Maciej Skrzątek w Gali. Wywiad o przemocy brata

Wróżbita Maciej Skrzątek w Gali. Wywiad o przemocy brata

Wywiad: Wróżbita Maciej dla Gali

Wróżbita Maciej osiągnął zawrotny sukces w mediach po tym, jak udzielił dokładnie rok temu wywiadu dla tygodnika „Wprost”. Maciej Skrzątek bez ogródek przyznał, że na 45-minutowej wizycie zarabia 450 złotych i „kupuje wszystko to, na co ma ochotę”. Później doszła historia o mobbingu w pracy i kilka medialnych konfliktów. Ostatnio do tablicy wywołał Ewę Mingę.

Zobacz: Ewa Minge ostro odpowiada Wróżbicie Maciejowi

Dzisiaj Wróżbita Maciej odcina kupony od popularności, czego dowodem jest wywiad, który ukazał się w nowym numerze „Gali” (z Dodą w sukni ślubnej na okładce). Na łamach dwutygodnika wróż rozlicza się z trudnym dzieciństwem. Bez ogródek opisuje matkę-bohaterkę i brata tyrana.

Mama była bardzo zaradna. Pracowała jako laborantka – wstawała wcześnie, robiła dla nas śniadanie i biegła na autobus. Po południu czekał na mnie obiad, czyli ulubione pierogi drożdżowe z mięsem według przepisu mojej babci. Mama wbijała gwoździe w ścianę, paliła w piecu i cerowała skarpety… Miała silny charakter, nauczyła mnie, że w życiu trzeba mieć twardy tyłek

Ogromny, negatywny wpływ na samoocenę Macieja Skrzątka miał jego starszy brat. Ze słów Wróżbity Macieja wyłania się obraz ostrej patologii:

To wina mojego brata, który się nade mną znęcał. Fizycznej przemocy towarzyszyły takie wyzwiska jak „ty śmieciu”, „nic z ciebie nie będzie”. Marek jest nieobliczalny, nikt nie potrafi nad nim zapanować. Zresztą w ogóle się nie zmienił. Kopał swoją żonę, kiedy była w ciąży. Staram się trzymać od niego z daleka. Nie utrzymujemy kontaktów.

Wróżbita zdradza też, że był „cichym chłopcem” i od zawsze interesowała go „praca w mediach”.

 

Wywiad z Wróżbitą Maciejem w Gali sierpień 2015

Wywiad z Wróżbitą Maciejem w Gali sierpień 2015

Brat znęcał się nad Wróżbitą Maciejem

Brat znęcał się nad Wróżbitą Maciejem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×