Ewa Minge wytyka brak kompetencji Wróżbicie Maciejowi

Wróżbita Maciej wróży Ewie Minge

Wróżbita Maciej ma na swoim koncie już kilka skandali i konfliktów z gwiazdami. Kłótnie z Filipem Chajzerem i Natalią Siwiec odbiły się szerokim echem w mediach. Teraz znów o wróżu będzie głośno, a to za sprawą Ewy Minge, która wytknęła mu brak kompetencji w jego pracy.

Zaczęło się od tego, że Wróżbita Maciej powróżył Ewie Minge, ale… bez jej wiedzy. Przed kamerą wyjął karty, z których odczytał jej przyszłość na najbliższe lata. Przy okazji ujawnił, że projektantka kilka lat temu zgłosiła się do niego z prośbą o powróżenie z kart. Ewa przyznała, że nic z tego, co powiedział wróżbita nie spełniło się.

Poznałam wielu ludzi, którzy odkrywają tajemnice, wróżą, jasnowidzą… Nie napiszę, że wszystko to ściema, bo wierzę w świat energii. Ten prawdziwy pozbawiony jest blichtru, szumu pieniędzy i próżnych gadżetów. Nie ma w nim ani show ani oklasków. Mając kontakt z ludźmi z tego świata spostrzegłam kilka zasad:

1. Nie kładą kart na osoby trzecie bez wiedzy i przyzwolenia tych osób. Po tym najczęściej poznaje się dobrego wróżbitę.
2. Nigdy nie wyjawiają kogo znają i dla kogo wróżą.
No cóż, z przesłanego mi przez przyjaciela linku dowiedziałam się, że:
1. Zna mnie doskonale Wróżbita Maciej Oficjalne Konto to zaraźliwe chyba??? Te wszystkie osoby co mnie znają
2. Kłamię, że jestem szczęśliwa
3. Mam problemy finansowe
4. Moja miłość nie przetrwa… nie dodał tylko, która 🙂

Ewa Minge odpowiedziała na przepowiednie wróżbity Macieja:

Kochany Macieju, skoro już ujawniłeś całą prawdę o mnie to musisz zrozumieć, że ludzie bardziej emocjonalnie rozwinięci są szczęśliwi pomimo wielu porażek i upadków. Zdecydowanie bardziej te eksponuje jako ludzkie oblicze jak zegarki CK, kabriolety i wczasy na księżycu. Moje szczęście to wypadkowa nieszczęść wielu i pogodzenie z drogą wyboistą, to ludzie, których po drodze uzbierałam … nie gadżety, konta w banku. To rodzaj pokory, którą proponuje czasem zastosować i świadomość, że daleko mi do ideału pod każdym względem. To praca nad sobą i kształtowanie człowieczeństwa. To skrupuły, by budować siebię kosztem kogokolwiek. No ale skoro się znamy i podobno lubimy to potwierdzę, że mi wróżyłeś… prawda najjaśniejsza. Nie wybrniesz tu w swoim stylu, że Twoje karty prędzej czy później się sprawdzą… że nigdy się nie mylisz. Nie ma na tym świecie żadnej materii w stu procentach skutecznej… chyba, że jesteś Bogiem… Bóg Maciej? Macieju… niestety czas tamtej wróżby sprzed lat się dokonał ale wróżba niestety się nie spełniła. Życzę Ci tym razem, by się te moje nieszczęścia i niepowodzenia zadziały i byś na tej komedii medialnej zarobił na kolejne zakupy… i nadal podziwiam te magiczne koszule, o których produkcji niegdyś myślałeś

Czy Wróżbita Maciej odpowie Ewie Minge? Zobaczcie wideo z przepowiednią dla projektantki.

Zobacz: Kim jest i jak wygląda partner Ewy Minge?

Ewa Minge i amerykański milioner Zuri Mesica są parą od kilku miesięcy

Ewa Minge i amerykański milioner Zuri Mesica są parą od kilku miesięcy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×