Szukaj

Joanna Krupa nago na okładce „Wprost”! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuszek i udzieliła mocnego wywiadu

Ciężarna Joanna Krupa nago na okładce Wprost. Gwiazda, która jest w siódmym miesiącu ciąży, zaprezentowała swoje krągłości w pełnej okazałości, podobnie jak Demi Moore w 1991 roku. Odważnej fotografii towarzyszy odważna rozmowa.

Joanna Krupa Wprost nago

Joanna Krupa jest już w siódmym miesiącu ciąży. Modelka wczesną jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Na razie nieznana jest płeć potomka gwiazdy i jej męża, amerykańskiego milionera, Douglasa Nunesa. Para postanowiła utrzymać tę informację w tajemnicy aż do dnia porodu. Zanim jednak gwiazda trafi na salę porodową w jednym z kalifornijskich szpitali, zdecydowała się udzielić odważnego wywiadu dla tygodnika Wprost.

Zobacz: Joanna Krupa wyprawiła baby shower! Ciążowy brzuszek przykuwał uwagę, ale co z dodatkami? Jaki kolor dominował?

Ciężarna Joanna Krupa nago na okładce Wprost

Na łamach magazynu Krupa opowiedziała o prawach kobiet, ciąży, swoim wsparciu dla środowiska LGBT oraz wygranej walce z Hashimoto. Z zapowiedzi na Instagramie dowiadujemy się, że w wywiadzie odpowiedziała na następujące pytania:

Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? Czy miesza się do polityki? Dlaczego wspiera społeczność LGBT? I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z Hashimoto? – czytamy w informacji prasowej.

Joanna śmiało może nazywać siebie głosem milionów kobiet, które mają podobne do niej poglądy, a te ma bardzo konkretne:

Nie interesują mnie opinie ludzi, którzy, chodząc do kościoła, chowają się ze swoim prawdziwym obliczem, sądząc, że sama modlitwa zmaże ich grzechy – mówi Joanna Krupa, modelka, aktywistka, przyszła mama w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską.

Odważnej rozmowie towarzyszy równie odważna sesja. Joanna Krupa na okładce Wprost pozuje nago! Gwiazda, na czarno-białym zdjęciu, z dumą eksponuje swój duży ciążowy brzuszek, a strategiczne miejsca zasłania dłońmi. Autorem tej niezwykle zmysłowej sesji jest światowej sławy fotografka, Marlena Bielińska, która współpracowała z największymi polskimi gwiazdami.

Zobacz: Joanna Krupa dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie! Jej krągłości są już imponujących rozmiarów

View this post on Instagram

‼️#oneandonly @joannakrupa na okładce #Wprost. Wywiad i sesja (autorstwa światowej sławy fotografki @stareoness), jakich jeszcze nie było‼️ ✔️Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? ✔️Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? ✔️Czy miesza się do polityki? ✔️Dlaczego wspiera społeczność #LGBT? ✔️I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? ✔️A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z #Hashimoto? ????O tym wszystkim #joannakrupa mówi w rozmowie z @psochajakubowska w najnowszym wydaniu tygodnika. Wprost od jutra w kioskach, a dziś o 20:00 dostępne będzie e-wydanie (wprost.pl). #hashimotos #hashimotosmom #topmodel @topmodelpolskatvn #cover #coverstory #interview

A post shared by Wprost (@tygodnikwprost) on

Joanna Krupa nago w ciąży jak Demi Moore

Naga Joanna Krupa na okładce Wprost idealnie wpisuje się w klimat słynnej sesji sprzed 28 lat. Modelka pojawia się na okładce w pozie przypominającej tę, którą w sierpniu 1991 roku na okładce Vanity Fair przyjęła Demi Moore. Również Claudia Schiffer pozowała podobnie w 2010 roku dla niemieckiego Vogue’a. Z kolei w 2012 roku identyczne zdjęcie na czołówce Elle miała Jessica Simpson. W przeciwieństwie do zagranicznych gwiazd, Krupa zdecydowała się na czarno-białą fotografię.

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa pogrążyła się w żałobie. Gwiazda przekazała tragiczną wiadomość: “Moje serce jest złamane na setki kawałków”

Gwiazdy nago w ciążowej sesji

Gwiazdy nago w ciążowej sesji


Joanna Krupa nago na okładce Wprost z ciążowym brzuchem

Joanna Krupa nago na okładce Wprost z ciążowym brzuchem

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Demi Moore w ciąży nago na okładce Vanity Fair, 1991 rok

Demi Moore w ciąży nago na okładce Vanity Fair, 1991 rok

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×