Joanna Krupa na okładce „Wprost”! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuszek i udzieliła mocnego wywiadu

Ciężarna Joanna Krupa na okładce Wprost. Gwiazda, która jest w siódmym miesiącu ciąży, zaprezentowała swoje krągłości w pełnej okazałości, podobnie jak Demi Moore w 1991 roku. Odważnej fotografii towarzyszy odważna rozmowa.

Joanna Krupa jest już w siódmym miesiącu ciąży. Modelka wczesną jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Na razie nieznana jest płeć potomka gwiazdy i jej męża, amerykańskiego milionera, Douglasa Nunesa. Para postanowiła utrzymać tę informację w tajemnicy aż do dnia porodu. Zanim jednak gwiazda trafi na salę porodową w jednym z kalifornijskich szpitali, zdecydowała się udzielić odważnego wywiadu dla tygodnika Wprost.

Zobacz: Joanna Krupa wyprawiła baby shower! Ciążowy brzuszek przykuwał uwagę, ale co z dodatkami? Jaki kolor dominował?

Ciężarna Joanna Krupa na okładce Wprost

Na łamach magazynu Krupa opowiedziała o prawach kobiet, ciąży, swoim wsparciu dla środowiska LGBT oraz wygranej walce z Hashimoto. Z zapowiedzi na Instagramie dowiadujemy się, że w wywiadzie odpowiedziała na następujące pytania:

Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? Czy miesza się do polityki? Dlaczego wspiera społeczność LGBT? I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z Hashimoto? – czytamy w informacji prasowej.

Joanna śmiało może nazywać siebie głosem milionów kobiet, które mają podobne do niej poglądy, a te ma bardzo konkretne:

Nie interesują mnie opinie ludzi, którzy, chodząc do kościoła, chowają się ze swoim prawdziwym obliczem, sądząc, że sama modlitwa zmaże ich grzechy – mówi Joanna Krupa, modelka, aktywistka, przyszła mama w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską.

Odważnej rozmowie towarzyszy równie odważna sesja. Joanna Krupa na okładce Wprost pozuje z odsłoniętym ciałem! Gwiazda, na czarno-białym zdjęciu, z dumą eksponuje swój duży ciążowy brzuszek, a strategiczne miejsca zasłania dłońmi. Autorem tej niezwykle zmysłowej sesji jest światowej sławy fotografka, Marlena Bielińska, która współpracowała z największymi polskimi gwiazdami.

Zobacz: Joanna Krupa dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie! Jej krągłości są już imponujących rozmiarów

View this post on Instagram

‼️#oneandonly @joannakrupa na okładce #Wprost. Wywiad i sesja (autorstwa światowej sławy fotografki @stareoness), jakich jeszcze nie było‼️ ✔️Według jakich wartości modelka i aktywista wychowa swoje pierwsze dziecko? ✔️Dlaczego jej zdaniem kobiety mają supermoc? ✔️Czy miesza się do polityki? ✔️Dlaczego wspiera społeczność #LGBT? ✔️I co sądzi o ludziach, którym może nie spodobać się jej podejście m.in. do kwestii wspomaganego rozrodu? ✔️A wreszcie, jak topmodelce udało się wygrać z #Hashimoto? ????O tym wszystkim #joannakrupa mówi w rozmowie z @psochajakubowska w najnowszym wydaniu tygodnika. Wprost od jutra w kioskach, a dziś o 20:00 dostępne będzie e-wydanie (wprost.pl). #hashimotos #hashimotosmom #topmodel @topmodelpolskatvn #cover #coverstory #interview

A post shared by Wprost (@tygodnikwprost) on

Joanna Krupa w ciąży jak Demi Moore

Joanna Krupa na okładce Wprost idealnie wpisuje się w klimat słynnej sesji sprzed 28 lat. Modelka pojawia się na okładce w pozie przypominającej tę, którą w sierpniu 1991 roku na okładce Vanity Fair przyjęła Demi Moore. Również Claudia Schiffer pozowała podobnie w 2010 roku dla niemieckiego Vogue’a. Z kolei w 2012 roku identyczne zdjęcie na czołówce Elle miała Jessica Simpson. W przeciwieństwie do zagranicznych gwiazd, Krupa zdecydowała się na czarno-białą fotografię.

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa pogrążyła się w żałobie. Gwiazda przekazała tragiczną wiadomość: “Moje serce jest złamane na setki kawałków”


Baby Shower Joanny Krupy

Baby Shower Joanny Krupy

Joanna Krupa na swoim baby shower

Joanna Krupa na swoim baby shower

Baby Shower Joanny Krupy

Baby Shower Joanny Krupy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×