„The Voice”: Justyna Steczkowska wyeliminowała uczestniczki, a TVP ogłosiła ich obecność w finale. Takiej wpadki nie było w żadnej edycji

Potężna wpadka The Voice of Poland. Poinformowano o przejściu dalej uczestniczek, które zostały usunięte z programu przez Sylwię Grzeszczak. Jak to możliwe!?

W 12. edycji The Voice of Poland pojawiła się Sylwia Grzeszczak. Nowa trenerka od samego początku programu wywołuje spore kontrowersje. Często jej decyzje i zachowania są krytykowane przez fanów. Już wcześniej nie spodobało się im to, że pozbyła się ze swojej drużyny Małgosi, która – ich zdaniem – była jedną z najlepszych uczestniczek nowego sezonu The Voice…. Fanom nie podoba się też jej brak spontaniczności. Serwis Plotek nieoficjalnie ustalił, że to pierwsza i ostatnia edycja z udziałem Sylwii. Jedna z osób z produkcji programu powiedziała dziennikarzom:

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja „Voice’a”. Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna.

Podczas drugiego odcinka live The Voice… telewidzowie i Sylwia zdecydowali o tym, kto z jej drużyny wejdzie do półfinału programu. O awans rywalizowali ze sobą: siostry Ada Owczarczyk i Paulina SzymlekMarta Burdynowicz oraz Monika Wiśniowska-Basel. Widzowie zdecydowali, że do dalszego etapu przejdzie Marta. Sama Sylwia dała szansę Monice. Tym samym z możliwością dalszych występów w programie pożegnały się ostateczne Paulina i jej siostra Ada. Czy aby na pewno? Wpadka programu wywołała spore zamieszanie wśród jego odbiorców…

Potężna wpadka The Voice of Poland. Kto odpadł z programu?

Niedługo po wyeliminowaniu Pauliny i Ady z programu, na oficjalnym profilu The Voice… na Facebooku pojawił się post, w którym napisano, że obie dziewczyny przeszły do półfinału.

Paulina i Ada kolejny raz zaczarowały nas swoimi głosami. Nasz duet trafia do grona uczestników, którzy zawalczą o finał – napisał administrator strony.

Fani programu nie mogli uwierzyć w tę wiadomość. Masowo dodawali oni reakcję „haha” pod zdjęciem. Administrator w porę zareagował na głosy krytyki. Szybko poprawił post.

Paulina i Ada kolejny raz zaczarowały nas swoimi głosami. Niestety na scenie The Voice of Poland usłyszeliśmy je ostatni raz. Dziewczyny, powodzenia na muzycznej drodze – brzmiała zaktualizowana wersja wpisu.

Post dodany przez administrację oficjalnego profilu programu zamieszczamy poniżej.

Paulina i Ada kolejny raz zaczarowały nas swoimi głosami ✨ Niestety na scenie The Voice of Poland usłyszeliśmy je ostatni raz ✌️Dziewczyny, powodzenia na muzycznej drodze✌️

Posted by The Voice of Poland TVP on Saturday, November 20, 2021

Cóż, pomyłki zdarzają się każdemu. Jedno jest pewne – Pauliny i Ady definitywnie nie zobaczymy już w programie. Jak zareagowali na to internauci? Wielu z nich przyjęło tę decyzję z ulgą.

  • I dzięki Bogu i tak za daleko zaszły chyba wrócę do oglądania tego programu.

  • z całym szacunkiem dla #justynasteczkowska, ale siostry masakra… zawsze dwa głosy to przykrywka dla słabszego…

  • I bardzo dobrze że ostatni raz oby nigdy więcej od początku mi nie pasują – to tylko niektóre komentarze.

A jak Wam podobały się występy sióstr?


Paulina i Ada w The Voice of Poland. Fot. Facebook

Paulina i Ada w The Voice of Poland. Fot. Facebook

The Voice of Poland 12 - drużyna Justyny Steczkowskiej

The Voice of Poland 12 - drużyna Justyny Steczkowskiej

The Voice of Poland 12 Baron, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson

The Voice of Poland 12 Baron, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×