Szukaj

Feralna wpadka w telewizji. Ekspertka się wypowiada, a w tle… Ups! Chyba ktoś zapomniał coś schować…

Yvette Amos

Yvette Amos

Żenująca wpadka telewizji podczas transmisji online. Takiego widoku nikt się nie spodziewał. Internet aż huczy od komentarzy.

Pandemia koronawirusa odmieniła świat. Życie w dużej mierze przeniosło się do sieci, a transmisje online stały się nową codziennością. Żeby uniknąć ryzyka zakażenia i niepotrzebnego wychodzenia z domu, właśnie w ten sposób załatwiamy wiele spraw. Połączenia mają wiele zalet, ale także i wady. Jedna z nich jest to, że czasem zapominamy, co znajduje się w tle, albo nie jesteśmy przewidzieć, kto niespodziewanie się pojawi za naszymi plecami, co niekoniecznie musi być wskazane w danym momencie.

Już nie raz internet huczał od spektakularnych wpadek podczas nadawania online. Tym razem trafiło na telewizję BBC Wales.

Wpadka w transmisji online w telewizji BBC

Żenująca wpadkę zaliczyła Yvette Amos, ekspertka BBC Wales. Pojawiła się w telewizji, żeby opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z rynkiem pracy podczas pandemii. Przeprowadziła także wywiad z innymi mieszkańcami Cardiff, aby przekazać potem swoje wnioski podczas transmisji.

Powiedziała gospodarzowi programu, że w zeszłym roku miała dwie prace, ale straciła obie z powodów związanych z COVID. Niestety nie jej merytoryczne wywody zwróciły uwagę widzów.

Za plecami kobiety stał regał. Możemy zauważyć na nim przeróżne rzeczy. Największą uwagę przykuwa jednak stojący na górnej półce między grami i książkami dildo. Można się domyślać, że po prostu zapomniała go schować.

O zabawce erotycznej w tle ekspertki BBC aż huczy na Twitterze. Niektórzy internauci sugerują, że to musiał być efekt przegranego zakładu, a inni piszą, że jej przyjaciele, z którymi wynajmuje dom, postawili gadżet celowo, wiedząc, że Yvette ma pojawić się w telewizji.

Sama zainteresowana nie wypowiedziała się na ten temat, a internauci radzą, żeby zawsze sprawdzać, co się ma za plecami, jak się planuje transmisje w telewizji.


Yvette Amos

Yvette Amos

Dodaj komentarz

 • shrek pisze:

  robicie afere a prawda jest taka ze ta pani ma tam polki z ksiazkami i po prostu rozdzielila je wedlug wlasnego uznania na chu..owe tak gdzie jest penis i druga polka ciekawe

 • Lia pisze:

  Po pierwsze: sądze, że to było zrobione specjalnie, choćby dlatego, że kadr był ustawiony w taki sposób, aby był widoczny gadżet
  Po drugie: gdyby NAWET to było zrobionie nie specjalnie to nie ma w tym nic złego, jeśli ktoś się nie wstydzi mówić o rzeczach nazywanych przez społeczeństwo jako temat tabu to nie jest to coś złego.
  Po trzecie: portal jastrząb post przyczepia się do wszystkiego, byle by temat był zaskakujący i w pewnym sensie godny uwagi (jeśli tak to można nazwać)
  PO PROSTU TEN ARTYKUŁ NIE WNOSI NIC DO NASZEGO ŻYCIA, OPRÓCZ POSTRZEGANIA TAKICH TEMATÓW JAKO COŚ ZŁEGO… po prostu brawo, możecie być z siebie dumni! (:)

 • Gość pisze:

  Normalny gadżet na mebel, lub tak jak niektórzy piszą chciała być sławna

 • Gość pisze:

  Też sądzę że to było specjalnie , ludzie takie rzeczy mają w domach ale nikt tego nie trzyma na wierzchu więc uśmiehnijmy się ,pani daje radę

 • Gość pisze:

  Ja też to mam to skarbonka

 • Goldwing pisze:

  Łe co to za wpadka u niektórych polityków widziałem obrazek prezesa PiS, czym to się różni.

 • Jacko pisze:

  Raczej to był kawał nikt nie trzyma tego rodzaju asortymentu w tym miejscu 🙂 raczej trzeba sie uśmiechnąć bo Domi dobrze napisała :))

 • Ania pisze:

  A kadr ustawiony specjalnie tak żeby było widać. Ona po prawej, dildo po lewej. Chciała po prostu żeby było o niej głośno. Tyle

 • Gość pisze:

  Po co to używać, nie lepiej zapytać kogoś o pomoc? 😁

 • Domi pisze:

  Bez przesady wszyscy tacy świeci jesteście co was obchodzi co ludzie mają na regale

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×